Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: sz.eszti, Módosítva: 2020. december 17.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

2020-ban megújult formula!

Maximálisan erős haj - ultra erős hajrögzítő hab

• A hajazonos folyékony keratint tartalmazó formula erősíti a hajat.
  • Hosszantartó tartás ragadás és maradványok nélkül.
  • Segít védeni a hajat a kiszáradástól és nem nehezíti el azt.
  • A speciális erősítő formula tartást biztosít a hajnak, és segít megvédeni azt az UV-sugaraktól.

idonthaveaname

2019. március 15.

A végtelenül gyenge, lapos hajamra vettem, hát nem lett igazán jó.
Pro: Nem roncsol, nem ragacsos a végeredmény, nem rossz illat, könnyű kifésülés.
Kontra: Nem tartós végeredmény, kb 4 órát bír ki a hajam, utána ugyanúgy lelapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

A végtelenül gyenge, lapos hajamra vettem, hát nem lett igazán jó.

senskin

2019. január 25.

Eddigi legjobb hajhabom a vékonyszálú hajamra, ez tart is és tényleg fényes, csillogó lesz. Ezt a többi taftnál így nem tapasztaltam. A keratinos bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

fabyen

2017. január 13.

Kellett valami hajhab, gondoltam, a keratinos verzióval nem lövök nagyon mellé. Nem használom rendszeresen, csak alkalmanként, amikor valami normálisabb hajzatot kell produkáljak. Kis mennyiség elég belőle, kb. diónyit nyomok ki és viszek fel egyszerre, aztán hajszárítózás. Így használva az én hajamon működik: a hajam tartja a formáját és másnap reggelre sem áll szalmakazal módjára, ha megnyomja a párna.
Egyetlen negatívumaként a felvitelkori ragacsosságát tudom hozni, így rögtön kezet is mosok, miután belepamacsoltam a hajamba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

marcsi963

2016. december 18.

én nagyon szeretem ezt a hajhabot, nagyon szép lesz tőle az amúgy söprű hajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

én nagyon szeretem ezt a hajhabot, nagyon szép lesz tőle az amúgy söprű hajam

reky82

2016. október 6.

Ugyan nem göndör hajra való, de egy göndör hajúaknak szóló blogban ezt a habot ajánlották, ezért megvettem. Bár ne tettem volna. Szörnyű!!! Rossz az állaga, a hajam csúnya volt tőle (szálkás, fakó), az illata sem tetszett. Nem is adtam neki 2. esélyt, megröptettem egy használat után. Még szerencse, hogy akciósan vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Kishoshi

2016. február 16.

Nyáron használtam,nálam száraz hajon is működött.Elég erős hab és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.