Schwarzkopf

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2012. február 17.

Kategória:   Hajformázók

A rugalmas, határozott fürtökért. Extra erős tartás és teljeskörű hővédő hatás.

RDTIMI

2017. január 23.

Sírhatnékom támadt első használat után, de azért tettem még egy próbát. Ha kevesebb hab kerül a hajamat belőle, akkor olyan, mintha semmi nem lenne rajta, ha többet teszek rá, akkor betonkeménnyé válik. Egyáltalán nem rugalmas. Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Kicsikini

2015. október 24.

Nagyon régóta megvan, de azt hiszem még pár évet kibír a szekrényben, mert abszolút nem használom. Egyszerűen alkalmatlan bármire is. Göndör hajat biztosan nem csinál, semmilyen hatása sincs. Egyszerűen használhatatlan. Lehet ki is dobom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Demonshadow

2014. február 4.

Mindenre volt jó, csak a göndörségre nem. Ja, de, végül is olyan jó fixáló volt, hogy kopogósra keményítette a tincseimet, ami abszolút nem volt szép látvány, megfogni pedig olyan volt, mintha egy drótot szorongatnék az ujjaim közt. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Ency

2013. december 19.

Az enyémet is csak keményíti !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Az enyémet is csak keményíti !

Evie

2013. augusztus 24.

3. éve nem fogy el,de nem azért,mert annyira jó, hanem mert annyira szörnyű,hogy nem akarom használni.. maximum a kiálló szálakat tapasztom vele a fejemhez feltűzés után,de csakis akkor,ha másnap megmosom a hajam,mert különben néhány kemény tincs lesz az eredménye...
A göndörítő hatása 0.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

A göndörítő hatása 0.

hagicica20

2013. április 10.

Sajnos nem győzött meg. Semmi extra hatása nem volt azon kívül, hogy keményítette a hajamat. Próbáltam külön tincesenként használni mint fixáló, de az eredmény kőkemény haj. Nedvesen is alkalmaztam, de akkor meg gyorsan zsírosította a hajamat és korpás is lett tőle. Pozitívuma talán az illata volt. Nem használtam el, kidobtam. Csak az illat miatt adok 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Barabell

2012. október 4.

Nem az igazi. Rengeteg trükköt kipróbáltam már, mialatt több flakonnal elhasználtam belőle, de valahogy sosem sikerült a szép, lágy esésű, göndör hajzuhatag látványát elérni vele. Többször újravásároltam, mindig új esélyt adva neki, de nem győzött meg. A tincseket megkeményíti, illetve ragacsossá teszi és nálam rettentő gubancokat tudott okozni, ha használata után 1-2 nappal nem mostam hajat. Amikor nincs időm a hajam kiegyenesítésére, akkor ezt használom, mert minimálisan szebb göndör fürtöket ad, de többször nem térek vissza hozzá, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

pityepotya

2012. június 7.

egyetértek az előttem szólóval, kemény lesz tőle a haj, és különösebben nem is szebb a göndör haj, szóval semmit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

quinnie0715

2012. április 7.

Göndör hajra használtam, előírásszerűen, de nem volt tartós a hatása. Kemény tincseket formázott, nem volt szép látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.