Schwarzkopf

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. március 6.

Kategória:   Hajápolás

Hajspray az azonnali volumenért és a láthatatlan formákért. Állítható szórófej segítségével beállíthatod az ideális mennyiséget, amit a hajadra fújsz.

tothbarbara74

2020. március 10.

Ha valaki azért is használ (akár a frissen mosott hajára) szárazsampont, hogy dúsabb legyen, akkor ezt melegen ajánlom nekik. Kétféle lehetőség van a fújásra, egyiket a tövekre, másikat teljes hajra ajánlja. Míg megszárad a hajtöveken minimálisan ragadós, de száradás után ez elmúlik és teljesen olyasmi tapintásra, mint mikor szárazsampont használtam, de egyáltalán nem mattítja le a hajam, sőőőőt. Remélem nem vonják ki, mert ennek most már mindig kell itthon lennie. Szeretem és biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 10.

Krisztiana

2020. március 10.

Nagyon vákonyszálú a "hajkoronám" és kevés. Ez az a hajtípus, amit lehetetlenség dússá varázsolni. Szkeptikus voltam, amikor leemeltem a polcról ezt a terméket, de gondoltam egy próbát megér. Jó híreim vannak. Fantasztikus! Amikor befújom vele a sérómat kicsit ragad, de a száradás után ebből semmit se lehet érezni. Az is pozitívum, hogy a haj nem lesz tőle matt, hanem szép fényes marad. Ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Benzyl Alcohol