Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Hajformázók

Hosszantartó hatás, nem ragad és könnyen kifésülhető.

Boriskajuliska

2018. október 11.

A leg erősebb hajlakk amit valaha használtam (7- es erősség), pedig nem vagyok kezdő kb. 30 éve használok hajlakkot. Amikor kezdett altűnni a boltokból kisebb készletet halmoztam fel belőle aminek lassan a végére érek, itt az ideje az utód felkutatásának, de eddig még hasonló erősségű, tartású lakkot nem találtam. Ha van valakinek használható ötlete szivesen veszem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

Macska'87

2015. január 23.

Imádom! Valóban hozza amit ígér maximális tartás, fixál az biztos. Az illata is elviselhető, már amennyire egy hajlakk szagát el lehet viselni, én mindegyiket kicsit erősnek , vegyszeresnek tartom dehát ez van :) Viszont aligha lehet kifésülni, mert ragaszt erősen. De aki erős tartós hajlakkot szeretne, az ezzel maximálisan tisztában van, és szerintem nem is lehet elvárni...hisz vagy szoborszerű "kőkemény" a frizura, vagy puha, selymes, lágyan leomló. Na ez az előbbihez segít hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

orkangyal

2013. április 21.

Kőkemény tartás, mi kimondottan kolibulik extrém hajszobrászatához vettük, sokáig elég is volt négyünkre, bár hogy kifésülhető lenne meg hogy nem ragad, az elég nagy kamu, összetapad, ragad, ha nem találja el az ember a megfelelő mennyiséget, nem egy lágy viselet. A funkcióját maximálisan betölti, ezen túl szerintem nem annyira meggyőző, azt mondjuk nem mondanám, hogy büdös, de nagyon fura szaga van, semmiképp se olyan, aminek örülnék, ha éreznék rajtam. Kicsit molyirtós-szúnyogriasztós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Szidy

2013. március 22.

Imadtam ezt a hajlakkot!Paeomtol kaptam,kar hogy kifogyott!Nagyon jol megallitotta a frizuramat,kokemeny tartast biztositott!Az illatat nagyon szerettem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

bandita

2013. március 17.

A betonkemény, stabil tartásért most megszórhatnám csillagokkal, mert kiváló.
Csakhogy ennek a hajlakknak vacokszaga van, amit nem tudok megbocsájtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 17.

A betonkemény, stabil tartásért most megszórhatnám csillagokkal, mert kiváló.
Csakhogy ennek a hajlakknak vacokszaga van, amit nem tudok megbocsájtani.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate