Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birgi05, Módosítva: 2013. április 2.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Megaerős. Víz és izzadságálló. Ideális sportoláshoz,bulizáshoz.

hambi

2019. július 18.

Göndör hajra vettem, mert úgy döntöttem, megpróbálok ráállni a CG technikára. Ez a zselé alkohol- és szilikonmentes, ami megfelel a göndör hajú csajoknak. Egy szulfátmentes sampon és egy szilikonmentes balzsam mellé szereztem be. Mosás után tettem a hajamra majdnem egész hosszában, úgy mentem aludni, és reggelre szépen kialakultak a fürtök, márcsak átnyomkodtam öket. Még be kell szereznem egy selyemsapkát :) alvásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

pkata12

2015. augusztus 22.

Nalunk a csalad nagyon regota ezt vasarolja, es en is ezt hasznalom. Viszonyitasi alapom nincs, mert azokutan, hogy ez 110%osan bevalt mar nem akartam tesztelgetni. Tenyleg maximalisan meg vagyok vele elegedve. En inkabb ilyen kocos hatast szeretek vele elerni, arra kivalo. De hajat beallitani is nagyon jol lehet vele. Tartos es az illata is jo nem mellesleg. 5*😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.