Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2011. október 6.

Kategória:   Hajformázók

Erősíti és teltebbé teszi a hajat. A haj fő alkotórészét, a keratint tartalmazó formula észlelhetően teltebb hajat eredményez és védi a kiszáradástól. Hosszantartó hatás, nem ragad és könnyen kifésülhető.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ljohanna

2022. március 10.

Szögegyenes, rengeteg sok hajamat ha besütöm hullámosra, magától 30 perc alatt kisimul. Ha ezt a lakkot használom, akkor kitart 3-4 órát, ami nagy szó.
Ahhoz képest, hogy tényleg könnyen ki lehet fésülni, én elégedett vagyok ezzel a teljesítménnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Platina890413

2021. július 16.

Szerintem nincs erős tartása maximum átlagos . Könnyen kifésülhető ez igaz. Egy próbát megér , de elég is volt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

BLili

2020. július 25.

Nincs erős hatása és az a hatás sem tartós. Viszont szerintem jó illata van. És bár elég sokat fújtam, nem keményedett be tőle a hajam.
Hétköznapokra megteszi, de leginkább csak az elmegy szódával kategória. Alkalmi frizurához nagyon kevés volt. Nem a legrosszabb kategória, de a jót nálam nem éri el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

PDL201

2019. április 13.

Elfogyott itthon a jol bevált hajlakkom és a sol babahajam szerettem volna lelapitani😀 Párom ezt használja és neki nagyon bevált igy volt otthon. Gondoltam nekem is jo lesz hát fujtam is a frissen mosott hajamra boven. Bár ne tettem volna... Kokemennye tette a hajam, este már szo szerint fajt. Nem tudtam kifesulni kovetkezo nap sem igy ujra hajat kellett mosnom emiatt hogy valahogy megszabaduljak tole. Ha mar a hajmosas fele kozeledsz akkor jo opcio lehet beallitani a frizurad de amugy nem ajanlom annak aki konnyedebb hajlakkot keres. Csak amiatt nem huzom le mert a parom imadja 😀❤️ es vegulis ha ezt a termeket hasznalod akkor egy babahaj sem fog elállni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

szucsnoem95

2019. április 4.

Derákig érő hajam van, ha ezzel formázom, simán kitart egész nap a hullám benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

pjnk

2018. november 17.

- nem tartós
- büdös

nem tudok mást mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

- nem tartós
- büdös

nem tudok mást mondani.

dorinav

2018. augusztus 24.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot. Szépen tart és nem ragad a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Nagyon szeretem ezt a hajlakkot. Szépen tart és nem ragad a hajam tőle.

KingaSimon

2018. augusztus 13.

Egyetlen hajlakk, amitől a frizurám valóban tart, pedig rettenesetesen gyenge, nehezen formázható, vékonyszálú hajjal áldottak meg engem is. Szárítani szárít, tapadni tapad, de úgy vagyok vele, hogy valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

marillus

2018. március 29.

Mint lakk jó, de alapvetően nagyon összeragad tőle a hajam, ezért nem jött be annyira..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Ardanky

2018. február 26.

Egy ideig ezt használtam. Ami miatt elhagytam, hogy túlságosan beleragadt a hajamba. Viszont ha kevesebbet fujtam nem tartotta meg. Szóval az egyáltalán nem igaz hogy nem ragad össze. Azért veszek taftot mert a többi hajlakk is ugyan ilyen kb és ez olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.