Schwarzkopf

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: jdoo, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Hajformázók

• radikális tartás a legextrémebb hajformáért
  • Vitamin-Strength-formulával
  • erősebb haj
  • könnyen és maradéktalanul kimosható

KrisztianKruppa

2015. november 4.

Szerintem jó kis tarós,gazdaságos zselé. Illata nem tetcik. De tartás elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 4.

Szerintem jó kis tarós,gazdaságos zselé. Illata nem tetcik. De tartás elég jó.

Csipetke

2015. október 12.

Nem én használom hanem a párom,de meg van vele elégedve.Ha már "hoszabb" a haja akkor egy kicsit több munkát igényel a használata,de akkor is hatékony.Jó a tartása.Az illata engem is megfogott. :) Az ára szerintem is egy kicsit borsos,de megéri meg venni. Szerintem elég nagy kiszerelésnek számít a hajzselék között.Elégedettek vagyunk vele,én az illatával és a frizurával ami készül belőle ,párom pediga használatával, és a végeredménnyel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

kicsi.robesz

2013. november 20.

Hát ő .. hosszú hajra nem alkalmas ,tartása jó ,sőt!
kis idő kell a száradáshoz kontra nem lehet vagy is nehezen lehet fésülni a frizurát 2-3 cm tüsi hajhoz jó 6-7 cm tüskéket nem tartja meg ..
Illata bejövős igazi férfias parfüm .. gazdaságos a kiszerelés 1000 ft vettem tartosabb mint a hajlakk ..továbbra is kötelező lesz :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Hát ő .. hosszú hajra nem alkalmas ,tartása jó ,sőt!

skorpió

2013. szeptember 25.

A páromnak vettem, mert miután beleszagoltam, már képtelen voltam otthagyni. Az illata igazán pasis, erőteljes. Tartása is jó volt, nagyon elégedett volt vele. Egyetlen hátránya talán a borsos ára, de ugye a nevet is meg kell fizetni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

karakumsivatag

2012. december 18.

1x én is megvettem. Aztán a párom használta el. Masszív tartást ad a hajnak és ha nem lenne olyan férfias szaga, akkor még szeretném is. De egész nap after shave szagú volt tőle a hajam:( Kerestem, de nem találtam a dobozán írást, hogy ez kimondottan férfiaknak való lenne. Úgyhogy az illat miatt minusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

tomthony

2011. július 3.

komolyan mondom a világ legjobb hajzseléje!! erős, kevés kell belőle, remekül formáz. Az illata sajnos elég erős, de ezenkívűl más rosszat nme tudok mondani rá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.