Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. április 7.

Kategória:   Hajformázók

Push-up hatással.

FeMeli

2015. október 25.

Nekem bevált,valóban megemeli a hajtövet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Nekem bevált,valóban megemeli a hajtövet :)

watershine

2013. május 9.

Én elsősorban nem volumennövelésre használtam ezt a habot (alapjába véve így is elég "sörényes" hajam van :D ). Viszont, mivel viszonylag göndör a hajam, azt nagyon szépen rendbe lehet hozni vele, nem áll össze, szép tincsesre meg lehet csinálni. A tartósságát illetően olyan 4 órán keresztül biztos tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Linda0222

2012. november 18.

Tényleg dúsít, bár az ára nem a legjobb.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Tényleg dúsít, bár az ára nem a legjobb.:(

vira.15

2012. október 4.

Nálam kuka volt, mintha bilit húztam volna a fejemre, úgy lelapította....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Nálam kuka volt, mintha bilit húztam volna a fejemre, úgy lelapította....

SlecckelMarine

2012. augusztus 7.

Csak ezt használom! Oroszlánsörényt csinál a hullámos hajamból, és elég hosszú ideig tartja is a formát. Nem szárít, nem zsírosít, nálam tuti befutó!:)
(márc.28)

Update:
Nos, van egy kis bibi vele..
Én nem tudom mi van, de amióta van az a bemélyesztés a flakonon a felíratnál, azóta nem olyan a hab. Nem fúvódik fel a tenyeremben, pedig felrázom rendesen(évek óta mindig volt itthon), és a tartása és a dúsítása sem olyan mint előtte...
A sima (mélyesztés nélküli) flakon-os cucc működöt..
Ez nem.

Sajna le kell pontoznom (5-ről) 3-ra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

(márc.28)

Update:
Nos, van egy kis bibi vele..
A sima (mélyesztés nélküli) flakon-os cucc működöt..
Ez nem.

Sajna le kell pontoznom (5-ről) 3-ra..

pamcsy9

2012. május 22.

Ez az egyetlen hajhab,ami ha begödöritem a full egyenes hajamat tartja 4-5 napig a hullámokat.Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Rony

2012. április 8.

Régen csak ezt a hajhabot voltam hajlandó használni. :) Igazából nem tudom, hogy miért cseréltem le. Nem tud többet, mint más volumen növelő hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Odil

2012. április 7.

Én is imádom, csak a hajtöveimre szoktam hajmosás után, megszárítom, és napokig isteni tartású és hatalmas a hajam. Negatív hatást egyáltalán nem vettem észre, pedig hosszú ideje része az életemnek, és az illata is fincsi, olyan fructis-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.