Schwarzkopf

Ár:   949 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Hajformázók

Legerősebb Taft hatás és hosszantartó fixálás- Folyékony kristályfény hatással

• Hosszantartó hatás, ragadás és maradványok nékül.
  • Segít védeni a hajat a kiszáradástól, nem nehezíti el azt.

Dudu195

2017. január 22.

Hosszú göndör hajamat nemrég levágattam válligérőre és kicsit kirúgta a göndörségét :( Ez a hajhab csodát tesz vele. Szép tartást ad neki és nem vizeshatású, nem alszom ki belőle a kunkorokat és nem ragad utána a kezem. Plusz az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

veresadrienn

2016. október 27.

Számomra nagyon bevált. Hónapokig elég (heti 2 hajmosással). Természetesen hullámos a hajam, amit segít megtartani. A hajam nem lesz ragacsos tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

sztike

2016. március 16.

Karácsonyra meleglevegős hajformázót kaptam, most húsvétra pedig előlegben megkaptam egy hajszárítás közben használható hajgöndörítő készletet (Hair Wavz) és mindkettőhöz nagyon jó szolgálatot tesz! A hajam remekül tartja a kialakított formát, ráadásul rugalmas frizurát eredményez, ezért nem kell lépten - nyomon azon aggódnom, hogy "kilógja" magát a hajam. Én nagyon sokáig idegenkedtem a hajhaboktól, mindig a száraz, ropogósra keményedett, kifésülhetetlen hajkorona jutott róluk eszembe a személyes tapasztalataim alapján. Ez a hab felülírja ezt a "szabályt": a hajam puha, rugalmas és fényes tőle, a remek illatáról nem is beszélve. Nem akarok kísérletezni, maradok ennél a fajtánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

MissC

2016. március 9.

A göndör hajam formázásához tökéletes, nagyon szépen egyben tartja a fürtöket, mégsem lesz ragacsos, zsíros a hajam tőle. Azt hiszem, megtaláltam az új, kedvenc hajhabomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

timeej

2016. február 25.

Már egy ideje használom, nagyon megszerettem. Nem nyomja el a hajam, nem zsírosít. Épp' ellenkezőleg, egy leheletnyit mintha szárazabb lenne a hajam utána, de nem bánom, mert nekem nagyon könnyen és erősen zsírsodó hajam van, ha ezt használom- mondjuk esti hajmosás után- másnap is simán olyan a hajam, mintha akkor mostam volna, hiába az egy éjszakás forgolódás :) Tetszik, szerintem veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Hidratálók: Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.