Schwarzkopf

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2015. május 6.

Kategória:   Hajformázók

Új, 6-os erősségű extra tartós hajlakk. Nem ragad, könnyen kifésülhető.

Lizz07

2019. június 5.

Ez a lakk képes arra, hogy az általam kreált hullámokat úgy 8 órán át konzerválja (eddig ez nem jött össze semmivel sem, mert szinte azonnal semmivé lettek a hullámok)! Ha nem törné szét a hajam és nem lenne tőle ilyen "kopogósan kemény", akkor szívesen használnám gyakrabban is, de így csak évente néhány alkalomra van ingerenciám. Hiába fújom távolról, nálam akkor sem lesz jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Nagyon jól tart, tényleg erős, némileg valóban koppanósra keményít ha sokat fújunk egy helyre vagy túl közelről. Ki kell tapasztalni a jó technikát és megfelelő távolságból kell fújni. Az illata szuper. Sokféle Taftot próbáltam, szerintem ez a legjobb, legtartósabb. Negatívum, hogy alig pár használat után a szórófej is eltömődik, oda kell figyelni merre fújjam. Maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Mona0404

2018. július 22.

Most próbáltam ki először. És az első amit mondtam: azta k.va :O
Igaz annyira erős hogy kopog a hajam tőle,De nekem tetszik,nagyon tartós, és én a fekete hajamon látom hogy csillog picit :) nekem nincs negativum majd kimosom belole valahogy :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Most próbáltam ki először. És az első amit mondtam: azta k.va :O

Encssy

2018. január 25.

Keresem-kutatom a legjobb hajlakkot, gondoltam 6os akkor tartani fog, legfeljebb ragad. De sajnos semmit nem tart, még a babahajakat se, mikor felkötöm a hajam. Göndörítésről meg ne is beszéljünk... Azért kap 2 csillagot, mert nem büdös és nem ragad tőle össze a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Fruzzzzzs

2017. január 25.

Sajnos nem tartja meg, amit ígér, a skálán egyáltalán nem azt a helyet foglalja el, ami csomagolásán meg van jelölve. Átlagos, gyenge tartást biztosító hajlakk, ha nem fújtam ki a felét a fejemre, akkor még a kis rakoncátlan hajszálaimat sem tartotta a helyén. Sajnos ez nagyon nem jött be, pedig bíztam a „6-os erősségben", mert a márka egy másik terméke ugyanezzel az ígérettel szuperül szerepelt (Taft power)... Szerencsére ez hamarosan elfogy, úgyhogy visszatérek arra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Aquariusgirl

2016. augusztus 24.

Remélem vizuális típusúak vagytok: az én fejem kb úgy néz ki a használata után, mint egy szénakazal, aminek szálait pillanatragasztóval bekenve szórták össze....Nemtom a crystal gloss csak az én flakonomból maradt-e ki, mert még nem is fényes. Szóval cefet egy kence ez. De miután az én sörényemet lebetonozza, ezt a hatást értékelendő 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

bandita

2015. július 6.

Hatos erősségű tartás.....AFFENÉT, sőt, KUTYAFÜLÉT!
Szeretem sray állagú betonba önteni a rövid, tincses hajam, mert utálom, amikor hátul, a forgóknál kettényílik a hajzat, mint aki baltával fésülködött.
A termék a hatos tartáson túl ragyogó kristályfényt is ígér, na ez sem bírt megvalósulni.
Istenem, hol van ez a hajlakk a Balea Szélállójához képest?
Ez a lakk egy fos, hajmosás utáni könnyed hajformázóvízként használtam el, de még úgy sem volt katarzisom tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 6.

Hatos erősségű tartás.....AFFENÉT, sőt, KUTYAFÜLÉT!
Istenem, hol van ez a hajlakk a Balea Szélállójához képest?

psxgirl

2015. május 24.

Esküvőre készülvén vettem, hogy majd a délelőtt szépen besütött hajam, délután és este is kitartson, ehelyett az amúgy hullámos hajamban kb 1,5 órát sem maradtak a hullámok, pedig bőven fújtam rá a lakkból....számomra óriási csalódás volt, főleg, hogy ez az egyik legerősebbnek ígért tartású

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Madi

2015. május 6.

Mint lakk, nincs vele semmi baj, de engem nagyon zavar az illata és hogy fényes. Oké, rá volt írva, hogy "liquid crystal gloss", de mivel csak a frufrumra fújom, (szerintem) észrevehető, hogy ott másképp csillog a hajam, persze ez a probléma nincs mondjuk egy kontyos frizuránál, ahol mindenhova fúj belőle az ember. Egyszer használtam, nem éreztem különösebb különbséget az 5-ös erősségű lakkokhoz képest. Biztos lesz, akinek bejön, én maradok a Taft cashmere touchnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate