Schwarzkopf

Ár:   979 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2012. február 17.

Kategória:   Hajformázók

Hosszatartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól. Argán olaj eszenciával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vszilvia

2017. november 6.

Nehezen kezelhető, gyorsan lapuló hajam van. Ezzel a hajlakkal elég jól kordában tudom tartani anélkül, hogy egy-két nap után kifehéredne rajta a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

MadKat

2017. szeptember 28.

Jó kis termék. Tartós, nem ragad, kifésülhető, és fincsi az illata is. Úgy vettem észre, hogy a hajamat sem veszi igénybe, mondjuk nem hasznélom napi szinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

sophienyuszi

2015. december 16.

Update: múlt pénteken két bulit is kibírtak vele a loknik, sajnos az illata továbbra sem a kedvencem, de muszáj lesz ötöst adnom neki, mert nem szárít és nagyon könnyen ki tudtam fésülni. Talán nem használtam ki az előző véleményem előtt, és így ez most egy ötös!

Nem a kedvenc lakkom, a zöld flakonosat például sokkal jobban szeretem. Az ára tehát nem éri meg a pénzét, bár én 600-ért vettem nemrég a SPAR-ban leárazva. Az illata pedig kifejezetten büdös. Szóval vannak ennél sokkal jobb lakkok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

mreni876

2015. július 11.

Az illatát imádom, a tartása is megfelel, viszont minden rá kellett jönnöm, hogy ki nem állhatom a taft hajlakkokat. A dolgát teljesíti, mert tényleg kifogástalan a tartása, viszont kifésülöm a hajam és tiszta fehér darabos lesz tőle a hajam, ami kifejezetten undorító tud lenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Imola95

2015. június 29.

Nagyon jó, tartós, könnyen kifésülhető, s szeretem az illatát is. 5 csillag. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Nagyon jó, tartós, könnyen kifésülhető, s szeretem az illatát is. 5 csillag. ;)

spari193

2014. november 12.

Jól tart, kíméli a hajat, Nekem bevált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Jól tart, kíméli a hajat, Nekem bevált:)

PetraRéka

2014. október 25.

Engem az illata kimondottan zavar de nem büdös csak nekem nem tetszik.Tartásával elégedett vagyok.

Plusz pont azért,hogy szárít,ami tudom nem mindenkinek jó de zsírosabb hajúaknak előnyös.Eddig 1 héten 2x kellett hajat mosnom,most egyszer.És egy hét után még mindig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

dodika2001

2014. április 19.

Az illata kellemes, a csomagolása szép, bár a negyedét nem tartja be annak, amit ígér. 1. A használata után igazán messze van a végeredmény a "rugalmas hajérzet"-től. 2.Nem tart hosszan, egy óra után vége :( 3.De, ragad. 4.de, hagy nyomot 5.Tényleg könnyű kifésülni :) (végre egy pozitívum). Úgyhogy ennyit erről. Volt már jobb termékem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 19.

RitaSummer

2014. február 28.

Hatékonyságát tekintve mint hajlakk nálam 3 pont :/ Az illatától meg rosszul vagyok alig várom hogy elfogyjon. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 28.

ST

2013. december 29.

Egész jó: nem csinál betonfejet, fényessé teszi a hajat, és - talán - nem szárítja ki (bár nem használom minden nap, így ez nem tudom pontosan megítélni). A tartása szerintem erős közepes, de ez nekem elég is. Könnyen kifésülhető, tényleg nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.