Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Kézkrémek

Azonnal ápolja a körömágyat, manikűr hatást eredményezve.

Bettu

2017. július 12.

Nekem ez a fajta van. Egyébként szeretem, eddig ritkán használtam, mostanában kattantam rá. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

MsKors

2016. július 8.

Nagyon régóta megvan, nekem is a műanyag csomagolásban. Ritkán használom annak ellenére, hogy csodaszer, mert marhára idegesít, hogy nem szívódik be. (Csak éjszakára használom, szerintem az ágyneműt ápolom vele amibe belekenődik.)
Viszont tényleg nagyon hatékony, bár marhadrága...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Viszont tényleg nagyon hatékony, bár marhadrága...

tellmeastory95

2016. július 8.

Nagyon régóta megvan talán leginkább azért mert nem igazán szeretem. Nem könnyű a felvitel mert sok jön egyszerre és emiatt még tovább tart amíg felszívódik. Nekem nem sok változást hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Juccimo

2016. május 1.

Nekem is még a régi csomagolású van meg, másfél éve kaptam ajándékba szettben, és kb. a negyede ha elfogyott, szóval jó vásár ez. Szép körömágyakat eredményez, jó az illata, de szörnyen nehezen szívódik be, én még sosem tudtam megvárni, mert 30-40 perc után is csillogott tőle a kezem, szóval inkább letöröltem a maradékot. De a hatása így is rendben van. Magamtól biztos nem veszem újra, mert bár csak sejtéseim vannak az áráról, mindenhol azt olvasom, hogy húzósak ezek a termékek, valamint még sosem láttam üzletüket, ahol kerestem, ott meg mondták, hogy már nincs meg a stand.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

KuliKali

2016. január 13.

Nekünk még a kevésbé trendi,műanyag csomagolásos van.Hasznos kis darab ez is,puhít,illatos csak nehezen szívódik be,amitől amúgy falra mászok,de az nem a termék hibája. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

krekuci

2015. december 15.

Nagyon jó minőségű, nagyon szuper cucc, megérte a borsos 6000 ft a körömcsomagért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Moustache

2015. május 15.

Nagyon régóta megvan, amikor megkaptam akkor még nem volt szükségem rá, mostanában viszont körülbelül fél éve a folyamatos lakkozástól-lemosástól nagyon elgyengül a körmöm, folyamatosan tört, amit pedig lerágtam szóval eléggé tönkrementek a körmeim, és ez a kezembe akadt egy pakolás alkalmával, gondoltam rosszabb már úgy se lehet. Két hete használom, és szuper! Nem mondom, hogy 100%-osan ugyanolyan jó állapotban vannak a körmeim mint régebben, de látványosan javult a rendszeres használat mellett, és ahhoz képest, hogy milyen kicsi adagnak látszik, nagyon lassan fogy, sokáig elég (: Ha esetleg elfogyna (ami nem valószínű ha így folytatja :D ) biztosan újraveszem (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 15.

Soly77

2015. február 24.

Jó sok éve megvan már (lehet le is járt a szavatossága, bár ilyen info nincs a csomagolásán), el is felejtettem, most akadt a kezembe, nagyon meg vagyok vele elégedve és értetlenül állok előtte hogy miért nem használtam. Szerintem a következő életemre is elég lesz annyi van benne, olaj létére hamar beszívódik, a végét papírzsepivel le szoktamtörölni óvatosan! Teszi a dolgát, de mint mindent ezt is rendszeresen használni kell hogy legyen hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

umpalumpa

2014. szeptember 17.

Ó, de régen megvan! Még más csomagolásban kaptam. talán már le is járt a szavatossága. A körmeim lesznek tőle szépek, a kutikulával nem csinál látványos dolgot. Jobban nőnek a körmeim, vagy kevésbé kopik, törik nemtom. Nem hasadozik fel a szabad fehér rész, egészségesebben néz ki. Minden esetre tetszik a hatása. 2-2 csepp elég a 10 körmömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

zoknimajmocska

2014. június 20.

Nemrég használom, de használat után a körmeim és a körömágyam sokkal szebb! Továbbtart a polírozás utáni csillogás, ha ezt is használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.