Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillubit31, Módosítva: 2014. június 6.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

aaFruska

2017. március 26.

Nagyon szépen hidratálja a bőrt. Minden pénzt megér

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon szépen hidratálja a bőrt. Minden pénzt megér

gingerbloo

2016. december 16.

MEGMENTŐ!
Egyszer korábban már megvásároltam a seacret mud mask-et, ami végülis jó volt, használt, de ez a termék, ez valami zseniális.
Amikor azt vettem még kb fél éve, emlékeztem, hogy ezt is demonstrálta az eladó és nagyon megtetszett, de akkor végülis a maszkmellett döntöttem. zsíros, aknés bpröm van és a sok pattanáskezel-szárító krémektől meg elkezdett hámlani is a bőröm. Így lettem hát zsírosbőrű kiszáradt börrel. Tiszta oximoron. Na de a lényeg, hogy tudtam, hogy kémiai hámlasztót kell keressek, mert a szemcsés radírozók csak tovább ártanak a pattanásoknak, és akkor beugrott ez a termék. Ígyhát céltudatosan mentem a westenben lévő üzletükbe, mert ott már ismertem az eladót. Ő is megismert és elkezdett megintcsak termékeket demonstráln a problémámra. A seacret iszonyatosan drága, már már vicc, megpróbált rámsózni egy 90 ezres hidratálót. Kis tipp, hogy ilyen helyeken ne hagyd hülyíteni magad! Tudd, hogy mire van szükséged, mert ezek az eladók pontosan tudják mit kell mondaniuk, már szinte félelmetes. Mivel már vásároltam nála és tudja, hogy diák vagyok, nem tudok akármennyit kifizetni, problémás, gfényérzékeny vagyok, bőrrákos is voltam, akné... szóval minden ami kell. 2 ilyen krémet adott 20 ezerért, annyit nekem megér Bőőőőven.
Ez úgy működik, hogy hetente 1-2-szer bedörzsölöd a bőrbe, és úgy leszedi az elhalt hámsejteket, mintha csak radír lenne, anélkül, hogy irritálná a bőrt. Varázslatos, nagynagyon durva, mindenkinek ajánlom!
Az a jó a seacretben, hogy hiába kurva drága, az árlista csak az álmaikban szerepel, le lehet alkudni az "eredeti ár" harmadára is akár a dolgokat. Csak ne hagyd magad csapdába csalni. Mert ezek a termékek igenis jók, és biztos nem fogod őket megkapni 100 forintért, még lealkudva is több tízezret ott hagysz. De annyit midnenképpen megér!

Na, a lényegre térve. Pénteken vettem ,ma kedd van. Kétszer használtam. Kb 2 éve szenvedek hormonális pattanásoktól. A body shop teafaolajos szérumát is használom kb 1 hónapja, az is rengeteget segített ( Ha nagyon le vagy égve, azt ajánlom, mert kb 6 ezer forint és annál kevesebbért pedig abszolút nem találsz hatékony szert pattanásokra, olyan nem kétezik). Amióta használtam, konkrlétan 0 pattanás jött ki rajtam, a bőröm selymes, puha, mint még soha, sehol egy száraz bőr, semmilyen ragya, a bőröm DRASZTIKUSAN változott. Már a sírás kerülget az örömtől, soha nem gondoltam volna, hogy ez velem még megtörténget. Az államos, az arcomon két oldalt mindig orbitális, mély pattanások voltak, az olyan fajta, amihez ha hozzáérsz, érzed, hogy a bőr alatt egy gumó van. és minden egyes nap egyel több volt. Ez már azóüta változott, de a bőröm soha nem tisztult meg teljesen semmitől. Amióta ezt használom, mintha teljesen kicseréltek volna, Egyetlen egy pattanásom sincs. 4 nap alatt!

Update: kb egy-két hónapja használom. A tökéletes bőr sajnos nem maradt meg örökre, visszajött pár pattanás de lényegesebben kevesebb és kevésbé rossz, mint volt. A bőröm feleannyira sem zsíros már és végre nincsenek hámló részek az arcomon. Úgy gondolom megérte az árát, szeretem használni, és valószínűleg újra is fogom venni.
Update: a véleményem tartom, bár nem fogom újravenni. Annyira nem hámlaszt, hogy megérje, ehelyett inkább Paula's choiceba fogok fektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

MEGMENTŐ!

zoknimajmocska

2014. június 20.

Körömpolírozó szettet vásároltam, amikor az eladó a figyelmembe ajánlotta ezt a krémet. Amúgy is tanácsot akartam kérni ott az arcbőrömre, így nem vettem tolakodásnak (mert sokan túl rámenősnek vélik a Seacretes eladókat). Nagyon drágán vettem 2 krémet. Annyira rossz állapotban volt az arcom, hogy már nem érdekelt mennyit adok ki érte, csak legyen már legalább egy kicsit jobb. Az eladó kérte, hogy hadd kenje be az arcom vele és majd meglátom, hogy már ettől az egy alkalomtól is javulni fog a bőröm. Na, gondoltam persze, még hogy egy alkalomtól, hát ez hülyének néz engem? Ez csak a marketing duma.... Mindez este történt, szépen lefeküdtem aludni és láss csodát másnap reggel szebb lett a bőröm. Alig hittem el! A pórusaim még mindig sokkal kisebbek voltak és az arcomon lévő hegek elkezdtek begyógyulni. Azóta még 3-szor használtam, de már mondták mások is, hogy szebb az arcom. Úgyhogy egyelőre nagyon boldog vagyok és úgy gondolom, hogy megérte kiadni annyit, amennyit. Igaz cinket is elkezdtem szedni az eladó tanácsára szóval ez is benne van a dologban. Ha valaki rászánja magát a vásárlásra, annak jobb tudni, hogy inkább géles jellegű és heti 1-szer ajánlják használni. Lényegében egy hámlasztó, ami segíti leszedni a régi bőrt és szebb, új bőrt varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Maris Aqua, Algae Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.