Sean John

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: aromás-fougere

Illatösszetétel: bergamott, zöld mandarin, grapefruit, szicíliai citrom, borókabogyó, bazsalikom, nyírfa levél, írisz, levendula, zsálya, tonkabab, ámbra, szantálfa, rum, kasmírfa

Adam0108

2019. december 27.

Én egy 2019es batch kódosat vettem , elvileg átment egy újrakeverésen , nemtudom milyen volt azelőtt de ami nekem van az nagyon gyenge kb 30perc aztán totálisan átmegy bőrközeli illatba ,aztán 2óra és totál eltűnik . Az ára ehhez képest viszont számomra magas ... . Az illat viszont nem rossz ! Már aki szereti a citrusbombát . Brutálisan csak azt érezni főleg a citromot ,de mint írtam igen hamar elillan . Csak az illat miatt adok 3csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Lapo

2017. július 23.

Ez megint egy kiváló alkalom, hogy a sokszor egekig magasztalt niche klónok egyikét össze tudjam hasonlítani. Mindig kérdés volt számomra, hogy a "nemzetközi parfüm nagykódex" alapján elvileg nagyon hasonlító illatok mennyire is hasonlítanak valójában.
Ez esetben az Unforgivable és a Creed Millesime Imperial a két alany (egyik-másik kezemen a két illat..) :
A kifújás utáni pillanatok nagyon hasonlítanak..abszolút érezni a MI friss, sós jellegét benne, azonban 10-15 perc után az Unforgivable elkanyarodik egy más, gyümölcsösebb (zöld mandarin) irányba és itt kb véget is ér a hasonlóság.. Nem lesz rosszabb, nem lesz jobb.. egyszerűen MÁS ILLAT lesz.. tehát összességében úgy 15 percig hasonlított a Creed illatára.. Pont az illan el a Sean John illatból amiért annyira (és sokan) szeretik a Millesime Imperial-t. Marad ugyanaz a friss és könnyed illatvilág de azt hiszem a legtöbb esetben érdemes óvatosan kezelni ezeket a végtelen hasonlóságról megtévesztően tanúskodó véleményeket. (..bár valóban vannak végtelenül hasonlító klónok.. de sajnos ebből van a kevesebb)
Klónként nem az igazi, önálló illatként viszont meglepően kellemes és könnyen hordható.. Tetszik.. csak szerintem sokan nem az egyéniségéért vásárolták meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

finom volt ez! :D már nem tudod megvenni parfümériában, erre sem volt kereslet az országban.leárazták, aztán vagy megvették, vagy nem. akkor annyira nem fogott meg, mikor megjelent, úgy voltam vele,hogy elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

molnar.julia.88

2012. július 29.

Húúú, hát felkerült Ő is :) Barátom "alkalmi" parfümje....Első találkozás óta teljes szerelem...nem csak a parfümmel ;) Használatát valóban csak felügyelettel ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Laci

2012. július 4.

A tesztelés minden pillanatát imádtam. A celeb illatok egyik kiemelkedő darabja. A hölgyek vigyázzanak, ha ezzel lepik meg a párjukat, nehogy mások is ellepjék őt. Én ezt a nevet adnám neki: Sex in the bottle For Men.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Geraniol, Farnesol, Coumarin, Eugenol, Citronellol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.