Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. június 29.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Anti dry testápoló száraz bőrre. Három hét alatt 26%- al növeli a bőr hidratáltságát. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. A repcemagból nyert phytosterol tartalmának köszönhetően azonnal enyhíti a száraz bőr tüneteit. Helyreállítja a bőr lipid egyensúlyát. Növeli a bőr rugalmasságát. Hidratáló összetevői növelik a bőr nedvességtartalmát. A poliszacharid hidratálja a száraz bőrt. A shea vaj természetes védelmet nyújt az UV sugarakkal szemben. Gazdaságos használat.

Kiszerelés: 200 ml

nkmagda

2016. március 18.

Ez a testàpoló mostanra megújult összetevőkkel, kamillaviràggal érhető el (németorszàgban legalabbis). Próbaként vettem mert elfogyott az aloe vera krémem. Egyszerűen csoda, minden eddigi testàpolót felülmúl àpolàs szempontjàból, sosem volt ilyen selymes a làbam még nap végére is. Az epilator okozta irritaciot esetleges szőrtüszőgyulladàst is szépen rendbe tette. Nagyon ajánlom aki hasonlókkal küzd. Az illata az egyetlen amit kifogàsolok én nem szeretem a kamilla jellegzetes illatàt de hàttérbe szorul az előnyei mellett, ezesetben eltűröm az illatot.10csillagot adnék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Aisha

2013. augusztus 4.

Eleg hig allagu testapolo, nem igazan szerettem e miatt, de tenyleg hidratal es nem kell naponta tobbszor ujra kenni. Egyszoval hatast tekintve nagyon jo, illata is finom, nem tolakodo, kicsit edeskes-mandulas. Allagatol tekintve jo termek, e miatt adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!