Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az aktív hidratáló komplex mélyen táplálja és feltölti nedvességgel a bőrt. 2%-os E vitamin tartalma megelőzi a ráncok kialakulását és védi a bőrt az idő előtti öregedéstől.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

STetyi

2021. március 18.

Sajnos abszolút nem jön be. nagyon zsírosít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Sajnos abszolút nem jön be. nagyon zsírosít

Sammi1986

2017. április 20.

Abban reménykedtem,hogy jó vételt csináltam,mikor landolt a krém a kosaramba.Egy kicsit csalódott vagyok,mert nem hozta azt amit ígért.Fura állag,a bőröm egyáltalán nem szívja be.Ez az a krém,amit soha nem vennék újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Gina1031

2016. október 1.

Szeretném már megtalálni a nekem való hidratáló krémet. Kevert bőrtípusom van, ráadásul pattanásaim, pigmentfoltjaim és igen, most már ráncaim is. :( A bőröm hol zsíros, hol húzódik - szóval kell valami, ami segít ezen. Erre a krémre esett a választásom. Rövid ideje használom, ezért most csak annyit, hogy kellemes viselni, nem zavaró az illata (bár nem örülök annak, hogy parfüm van benne)... Csodaszer akkor lenne, ha fényvédőt is tartalmazna, de négy csillag mindenképp kijár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

dondike911

2016. augusztus 1.

Télen szoktam használni, nekem nagyon bejött. Ajánlani tudom mindenkinek, akinek eléggé száraz a bőre, de cserébe zsírosodásra hajlamos, mert ha kis mennyiséget viszünk fel, akkor tökéletes hidratál.
Ahogy elnéztem most az összetevőket, van benne illatanyag, pedig nekem a müllerben azt mondták, hogy nincs benne, nem is éreztem az illatán, hogy lenne benne és nem is jött ki tőle az allergiám, tehát nagyon minimális mennyiség lehet benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

lhekszi

2016. május 8.

Nekem pedig nagyon bejött! Felét már bőven elhasználtam és számomra nagyon jól hidratál és nagyon könnyű krém, olyan 'tiszta' érzésem lesz tőle. Próbáltam sok árkategóriájú krémet és nem feltétlen olcsó húsnak híg a leve. Sok drága krémnél sokkal rondább összetevők vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

gigi

2016. január 4.

Sokan az egekig magasztalták youtube-on, ezért az illat ellenére megvettem, mert az ára nagyon kedvező, ehhez képest nagy a kiszerelése. Ahhoz képest, hogy a parfüm az INCI végén van, eléggé erős és "olcsó" illata van. Ezt az első perctől kezdve utálom. Mindig próbál az ember (legalábbis én) olcsóbb alternatívákat keresni, de sajnos ez is tipikusan az a termék, aminél nem éri meg, Ha próbált már valaki felsőbb kategóriás krémet, akkor tudja, hogy sem hatásában, sem állagában, sem formulában nyomába sem ér mondjuk egy PC vagy egy Clinique krémnek, de még egy LRP vagy Uriage krémnek sem. Persze az ára miatt nem is várhatná el ezt az ember, mégis hasonló hatásra számítok mindig ezektől is. Sokan állítják, hogy "ugyan, csak a márkát kell megfizetni a drágább termékeknél", azonban biztosan állíthatom, hogy ez ebben az esetben biztosan nem igaz. Kizárt, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Almaszorp

2015. február 11.

Mielőtt rátaláltam a kedvenc hidratálókrémemre, ezt a terméket is használtam. Nem voltak különösebb elvárásaim a krémmel szemben, sokat kipróbáltam akkoriban. Az olcsóbb krémek közül talán ez volt, ami a legjobb volt a bőrömnek. Hidratált, nem húzódott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.