Sebamed

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2% E-vitaminnal az intenzív bőrápolásért, és a szabadgyökök elleni védelemért. Új, ásványi olaj-mentes összetétel.

holdmacska

2020. január 9.

Véletlenül akadt a kezembe ez a krém és mivel megfelelt a bőrtípusomnak is és egy samponjuknak nagy híve vagyok, elhoztam. Nem kellett csalódnom, szépen hidratál és -bár furcsa az illata- nem viszket tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Bernadett86

2018. november 9.

Elfogyott a dr organicos kedvenc E vitaminos arckremem, es nem vokt akcioban, helyette ezt vettem le a polcrol, E-vitaminos meg meg is csak sebamed, talan kimelo osszetetelu.Illata erdekes, vegul is megkedveltem.Szemem korul hajlamos vagyok ekcemakra, eddig csak az organicos e vitaminos tuntette el illetve nem hozta elo.Ugy tunik ez is segit rajta, eltuntek illetve mersekodtek, ujak nem jottek a szemem kore.Mult 7en akcios volt a dr Organic,vettem is gyorsn mert imadom az illatatat es csodat muvel a porusaimmal is.De basszus kihozta az ekcemat a szemem korul.Pedig nem jart le.Most meg1szer tesztelem mind2ot, amugy felvaltva gondoltam hasznalni, nappal es ejjel.Majd updatelek.Osszesegeben megeri, jo kis krem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Tisza0814

2017. augusztus 30.

A dm.-ben most csak 1.690 ft. így gondoltam megér egy próbát, főleg hogy az összetevői elég szépek. Nagyon könnyű állagú krém, hamar beszívódik és jól hidratál nem zsírosit, télre lehet hogy kevés lesz.
75 ml. van benne így biztos hogy sokáig kitart. Illata könnyed, kellemes engem mosószer illatra emlékeztet. Nem okoz pattanásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.