Sebamed

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás intenzív hidratálás a száraz, kipirosodott bőr számára.

Petrappp

2018. február 27.

Nehezen kenhető, sűrű krém. Csak rákenem a bőrömre, nem is próbálom eldogozni, mert nem akarom húzni-vonni a bőröm. Aztán persze valamennyire beszívódik, de azért elég zsíros marad az arc tőle, szóval nappalra nem ajánlom seniknek. Akárhányszor felkenem, mindig úgy érzem, hogy megfullad a bőröm, nagyon idegesít, hogy rajtam van, ezért 2-3 óra után papírzsepivel letörlöm a felesleget. Csak szerintem így nem sok haszna van, tovább fönt kéne hagyni, hogy vmi hidratáló hatása legyen. Már bánom, hogy megvettem, nem tudom, hogy fogom elhasználni, és ahhoz sajnos drága volt, hogy mindig letöröljem az arcomról.

2018.02.27. Update:
Újra elővettem ebben a hidegben, egyszer jól működött, kétszer viszont kipirult tőle az arcom, de nagyon. Most elteszem, aztán lehet, hogy még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

2018.02.27. Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.