Sebamed

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Samponok

Gyorsan megtisztítja a zsíros hajat a felesleges faggyútól. Pirocton-olamin összetevője tartósan szembeszáll a korpával. Csökkenti a viszketést. A klinikailag ellenőrzött 5,5-ös pH-érték támogatja a fejbőr természetes savköpenyét.

Rean519

2020. március 24.

Eddig a leghatásosabb korpás fejbőr ellen! Már egy használat is csodát tett velem. Rendszeres használat mellett hosszútávon is javít a bőr állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

PeruGhon

2019. április 16.

Nem tökéletes, de messze a legjobb a sok közül, amit kipróbáltam eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

Nem tökéletes, de messze a legjobb a sok közül, amit kipróbáltam eddig.

crazy724

2018. augusztus 7.

Érzékeny, viszketésre, irritációra hajlamos a fejbőröm, e mellett még makacs korpával is küzdök. Sok mindent kipróbáltam, eddig ez a legjobb. A korpát szépen letakarítja, és nem csak 1-2 hajmosás erejéig. Lassan a flakon aljára érek, kb a sampon 3/4-ét elhasználtam, de még mindig jól teljesít. Sajnos a viszketést nekem nem szüntette meg 100%-an, viszont enyhített rajta. Az illata kellemes, én citrusosnak, "zöld" illatnak érzem, a hajban nem marad meg. Állagra zselés, könnyen és jól felhabosítható. Picit szárítja a hajvégeket, és sprődnek is érzem vmennyire a hajam mosás után, de ezt egy balzsammal korrigálni tudom, ugyanakkor úgy érezem, hogy a heti 2x mosás nem elég, mintha igényelné a haj/fejbőröm a plusz hajmosás beiktatását. A csomagolása megváltozott, én a müllerben vettem, akciósan 995ft volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

biabari

2018. február 12.

Nem ezt a vàltozatot akartam venni., de csaknez volt az üzletben jól teljesített egy alkalom utàn eltűntva viszkető korpa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 11.

Update: anyukámnak teljesen megszüntette az elég durva korpáját, rendbe tette a sebes fejbőrét, ezért fel kell pontoznom. Csak ez vált be neki, semmilyen más korpásodás elleni sampon nem.

Érdekes, elvileg ez erősebb, mint a sima korpa elleni változat, mégsem érzem olyan hatékonynak. És jobban szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

szevin007

2016. november 30.

1 hónapja használjuk, alapvetően egy szuper samponról van szó, mert ami a leírásában szerepel, azt hozza is. Sajnos nálunk a probléma más, de egész jól kordábantartja a csúnyaságainkat. Kellemes illata van, jól tisztít. Ajánlom mega problémás fejbőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Hidratálók: Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Színezék. Barnás sárga.