Sebamed

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd tisztító vegyületével kombinált vízililiom alapanyagának nyugtató és nedvesség megkötő tulajdonságai révén a fürdés során fokozza a hidratáló hatást a bőr nedvesség egyensúlyának megőrzése.

Neniko

2018. október 26.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát is :)
Nem szárítja ki a bőröm, puhább lesz tőle :)
Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát is :)
Nem szárítja ki a bőröm, puhább lesz tőle :)
Ajánlom

palinkoeri

2018. február 13.

Már kb egy éve ezt a tusfürdőt használjuk a kislányommal közösen, mindkettőnknek érzékeny, ekcémára nagyon hajlamos bőre van és ez a termék abszolút bevált. Az illata is kellemes, mi nagyon szeretjük. Nem szárít, kellemes az állaga is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 13.

Milva07

2017. január 31.

Ausztriában vettem, ott Wellness néven fut. Nagyon kellemes, frissítő illata van, jól habzik, de nem szárít . Mindent tud, amit egy ilyen kategóriájú tusfürdőnek tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

juditkaa70

2015. szeptember 19.

Igaz,én Münchenben vásároltam és illatra is teljesen más a német változata. Gyengéden tisztít,üde,friss illatú lesz a bőröm. Nem irritája a bőrt ami fontos szempont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Allantoin

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Barnás sárga.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.