Sebamed

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Sebamed Spezial Nachtcreme Q 10 támogatja a bőr természetes éjszakai regenerációját. E-vitamin tartalma semlegesíti a szabadgyököket, és csökkenti a ráncokat. Az édesmandula-olaj és shea vaj védi a bőrt a kiszáradástól. A repcemagból kivont fitoszterolok nyugtatják, és hidratálják a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

krisztinareka

2020. május 8.

Vessetek rám követ de én ezt bizony a comb-has-felkar kombóra kentem (sajnos az arcom nem viseli el a q10-et, bár ezzel a krémmel is tettem egy próbát). A mandula-shea-repce hármasát egyszerűen imádja a bőröm, ezért nem tudtam a boltban hagyni a q10 tartalom ellenére sem. És milyen jól tettem, súlyvesztéskor kötelező darab! Nálam már egy(!) bekenés után szép eredményt adott, biztos hogy fogok még venni belőle ilyen célra. Sajnos ilyen használat mellett nagyon drágának mondható, de sokkal jobb most rákölteni ezt az összeget, mintsem később mikor már megvan a baj mindenhez kapkodni eredmény nélkül. Persze ez lehet akkor is használ. Most megpróbálom más márka testápolónak árult q10 tartalmú és ezért olcsóbb termékét, de kúraszerűen benne marad ez is a rutinomban.
Annyira örültem a hatásának, hogy elfelejtettem leírni: egy testes és kis munkával bedolgozható krémről van szó. Először fehér réteget hagy, de ez nem is baj mert legalább látjuk, hogy hova tettünk már. Masszírozva teljesen és azért hamar beszívódik, nekem semmi ragacsosság nem marad utána csak púderes-bársonyos érzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

Krikike

2018. december 3.

Az eddigi legjobb éjszakai krémem. Felkenve elég zsíros, de reggelre szépen beszívódik, nem zsíros bőrrel ébredek (ami nálam ritka). Szép sima puha lesz az arcom tőle. Nem pattogok ki tőle. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Tisza0814

2017. augusztus 17.

A dm.-ben most csak 2500 Ft.,így gondoltam megér egy próbát. Márcsak azért is, mert ennek a krémnek a nappali változatáról csak pozitív véleményeket olvastam itt a krémmánián. Két hete használom minden este. Eleinte egy kicsit nehéz eloszlatni, de aztán elég jól felszívódik. Reggelre szép sima, hidratált bőrrel ébredek, főleg ha adok hozzá egy kevés olajat is (pl. gránátalmát). Nem okoz mitesszereket és pattanásokat, az összetevői is viszonylag elég jók. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Sorbitol