Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DrunkCat, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amea

2019. május 27.

Szerintem kb ugyanaz, mint a Sebamed Fresh, csak még szolidabb, diszkrétebb illattal. A bőröm jól tolerálja, kellemes vele a zuhanyzás. Nem irritál, nem szárít, nem lobbantja be a kontakt ekcémámat, szívesen veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

ALettah

2018. május 30.

Nagyon kellemes, szinte teljesen észrevehetetlenül diszkrét illatú tusfürdő. Sűrű zselés állaga van, kevés kell belőle. Szuperül tisztít és egyáltalán nem szárította a bőröm, pedig meglehetősen problémás volt egy darabig a terhességem után.
Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Meg vagyok vele elégedve.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Színezék. Barnás sárga.