Sebastian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tory, Módosítva: 2013. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Sokoldalú, komplex összetételű folyadék.

Egyszerre biztosít védelmet és extra ragyogást a hajnak.

nyusszkoo27

2018. december 29.

Egyetlen olyan hővédő ami VALÓBAN használ, véd a hőtől, és egyenesítii is a hajam. LEGJOBB ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

zsanbalzsan

2014. november 30.

A Legesleg hővédő, ami a picon létezik, lassan 3 éve hű társam jóban-rosszban. Folyamatos szőkítések és formázás mellett is védi a hajat, gyönyörű ragyogó fényt ad és az illatát még nem is említettem: iszonyat fincsi dinnye. Tény, hogy az ára kicsit húzós, de 3-4 hnapig simán elég mindennapos használat mellett is, ráadásul én nem sajnálom a fejemtől...egyszóval megéri beruházni rá és hosszútávon meghálálja a haj a törődést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

gilda007

2014. június 6.

Nem. Valószínűleg a valódi áránál kicsit drágábban vettem meg a fodrásztól, aki ugyan nem használta rajtam, de ezt ajánlotta. A kedvenc hajfényspraym nehezen beszerezhető, a kedvenc Tony & Guy hővédőspraym meg az utolsókat rúgja, és már nem gyártják. A fodrász elmodása szerint ez kiváltja a hővédőt és a fényt is, és ez egy hyperprémium kategória... (9000 Ft volt- az rémlik). Száraz és nedves hajon is lehet használni. No, én becsületesen használtam így is, úgy is, de se extra fénye, se selymes tapintása nem volt... A hajamat elnehezítette, és valahogy olyan tapintása volt, mint a szalmának. Azt hittem csodaszer, de nem az... Nagyon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.