Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monika.bujdoso, Módosítva: 2018. október 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Javítja a bőr textúráját, szabályozza a bőr faggyú összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását. Keratoreguláló AHA észter tartalma egyedülállóan kíméletes mikrohámlasztó hatású, gyorsítja a bőr megújulását, mélyen kitisztítja és összehúzza a kitágult pórusokat.

egyedite

2018. október 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Kellemes az állaga, hamar beszívódik és azonnal érezhetően puhább tőle a bőr. Nagyon kevés kell belőle, szépen eloszlik a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

ludri97

2018. szeptember 17.

Nagyon jo kis kremecske. Meg vagyok elegedve vele maximalisan:) megeri az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nagyon jo kis kremecske. Meg vagyok elegedve vele maximalisan:) megeri az arat!

Lithviel

2018. május 29.

Nagyon gyorsan beszívódik, kevés is elég. Éjszakára használom. A mitesszerek és pattanások ellen nem tudom mennyire veszi fel a versenyt. Ahhoz még nem használom elég ideje :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Zsolt8912

2018. május 27.

Mattító hatása miatt szereztem be és nálam is bevált. Állagát szeretem, hisz könnyen felszívódik és nem hagy ragacsos dupla réteget és illatra is tetszik. Ami érdekes benne, hogy nem egész nap adja ezt a hatást, mert este munkából hazaérve már picit fénylik a T zóna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

ditta2016

2017. június 5.

Mattít legalább 1 óráig. Nekem mondjuk elég problémás a bőröm a pattik is ugyan úgy jönnek és nem mellesleg kukacokba le tudom vakarni az arcomról utána. ezt akkor vettem észre mikor alapozót próbáltam kenni rá. Aknés is vagyok és jó fénylős. Egyikre sem volt hatással sajna. elhasználom max éjszakára, igaz már nem sok van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

kockasfulu

2017. május 17.

Nagyon bejött, a több éve használt mattítót váltottam le vele. Kellemes az illata, könnyen beszívóik, nem képez érzékelhető felső réteget, smink alá is megfelelő, és érdemben hidratál. Nekem sokat segít az éppen túlműködő faggyúmirigyek visszafogása kapcsán anélkül, hogy kiszárítaná a területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

DawnMelody

2017. május 4.

A mattító hatása kb. 3 percig látszik, aztán csak jóval zsírosabb lesz a bőröm, mint amúgy mindenféle kence nélkül lenne...! Röhejes, nem értem, hogy lehetséges ez. Ja, és nem mellesleg rengeteg apró mitesszerszerűséget okozott, amik a használatának abbahagyása után megszűntek ugyan, de nem éri meg...Legszívesebben kidobnám, de az csak pazarlás lenne; szóval inkább megvárja a szekrényben, hátha oda tudom valakinek adni, aki ki akarja próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Arianne79

2016. december 31.

NEM!!!!

Nekem seborreás bőröm van, szóval abszolút ideális alany lennék rá, de nem jó!
Valahogy úgy mattít, hogy közben szürkévé, fáradttá, fakóvá teszi a bőrömet.
Szó szerint.
Mintha 5 napja nem aludtam volna vagy masszívan cigiznék.

3-4x használtam, aztán odaadtam másnak.

Sajnálom, szeretem a Biodermát, a Sebium családot pláne, de ez a mattítós dolog nem bejövős!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

NEM!!!!

Nekem seborreás bőröm van, szóval abszolút ideális alany lennék rá, de nem jó!
Valahogy úgy mattít, hogy közben szürkévé, fáradttá, fakóvá teszi a bőrömet.
Szó szerint.
Mintha 5 napja nem aludtam volna vagy masszívan cigiznék.

3-4x használtam, aztán odaadtam másnak.

akli

(!)
2016. július 28.

Egyelőre meg vagyok elégedve vele: nem irritál, tökéletesen felszívódik, és a nyári hőségben sem fénylik az arcom. Ha a mitesszerek mennyisége is csökkenni fog, akkor megéri az 5 csillagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Lilla56

2016. július 22.

Rengeteg mindent próbáltam már amitől kevésbé fog kifényesedni a bőröm de igazáából semmi változast nem vettem észre.Az tteni vélemények alapján vettem meg de csalódnom kellett.... már több mint 4 hónapja használom de nekem nem váltotta meg a világot . Persze vannak előnyei : kevés is elég ,gyorsan beszívódik, sokáig tart a tubus . Hátrányok: 3-4 óra elteltével úgy néz ki a fejem mint egy diszkógömb ( pedig elvileg az lenne a feladata hogy ezt megakadályozza ) ,az ára borsos. Nem bántam meg hogy megvettem de nincs az az isten hogy újravásároljam .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.