Secret

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krémdezodor

Kiszerelés: 40 ml

esz

2021. február 18.

Alumínium ide vagy oda - de most komolyan, van ennél jobb a piacon? Aligha. Több mint 20éve használom, ha próbáltam is mást, mindig visszatértem hozzá. Bárcsak még 'egészséges' is lenne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

gancsklaudia

2018. július 30.

Az átlagosnál jobban izzadóként tudom mondani, hogy a több év keresgélés, a több ezer kidobott forint után ez igazi megváltás. Próbáltam mindent, gyógyszertárit, drágát, olcsót, természetest, nem természetest, mindenféle jót ígérőt....de semmi. Egy ismerős ajánlására vettem és azóta is csak ezt vagyok hajlandó a hónaljamra tenni. Persze ez sem 100%-ig véd meg, így is előfordulnak a kellemetlen izzadságfoltok, de egy igazi csodaszer. A többi dezodor/izzadásgátló nem érdemli meg ezt a nevet emellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

kami_ll

2018. május 9.

A golyós deoktól kivagyok hogy lassan szárad, és a reggeli kapkodásban általában azzal oldottam meg, hogy törcsivel letöröltem a felét...antisudoricát is használtam már, de nagyon kimarta a bőröm, és néha még úgy is izzadtam. Szóval rátaláltam erre. Extra jó illata van és nagyon sokáig érződik, persze nem úgy hogy bezavarna egy parfümnek vagy testpermetnek. Egész napot bírja, nem izzadok tőle, nem ragad, szinte egyből megszárad ahogy elkenem. Két dolgot kell viszont megjegyezni: ahogy már lejjebb is írták, lehet nem a legegészségesebb, mert este tényleg kb. harmadszori tusfürdőzésre tudom lemosni magamról. Bár ez nekem nem igazán negatívum mert szerintem nem léteznek olyan dolgok még amik maximálisan "ártalmatlanok" és az elvárt eredményt is hozzák. Ami viszont elszomorít hogy ez is megfogja a ruhát fel/le vételkor. Bár amire az van írva hogy nem fogja meg, nekem az is meg szokta. Ettől függetlenül maximálisan elégedett vagyok vele biztos egy darabig újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

szaboszilvia28

2018. május 8.

Hát a mai világban alumíniumot használni már főbenjáró bűnnek számít...

DE!

Ez a legerősebb, legjobb. Sötét ruháknál öltözésnél figyelni kell...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Hát a mai világban alumíniumot használni már főbenjáró bűnnek számít...

DE!

Ez a legerősebb, legjobb. Sötét ruháknál öltözésnél figyelni kell...

szeszti

2018. január 5.

Csak ezt használom, nekem egyedül ez gátolja az izzadást. A fekete ruhákkal picit vigyázni kell, mert foltot hagy, de ezenkívűl tökéletes. Kellemes illata van, egész nap kitart :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

bollanatalia

2016. szeptember 3.

Nekem sokáig semmi izzadásgátló nem vált be, de anyukám mindig ezt használta és amikor nekem elfogyott az egyik szintén semmit érő deo akkor kértem kölcsön tőle. Azóta csak ezt használom, bár mostanában azért próbálok ki másmilyeneket is, de ez akkor is örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

MsKors

2016. július 10.

Ezt használtam amíg át nem eveztem az alumentes deok tengerére. Nagyon bevált, szerintem ez az egyetlen gátolta az izzadást nálam. (bár egy hard vizsgát, állásinterjút vagy 40 fokot már ez sem bírt persze)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Nusii

2016. június 9.

Mindig ezt a terméket használom egyszerűen imádooommm!!! Az illatai között szoktam váltogatni de mindegyik ugyanolyan jó!!! Ez a termék egyszerűen tökéletesen szolgál dezodorként! Sok dezodort kipróbáltam de 24 órán át egyik sem tartott kivéve ez. Nem irritálja a bőrömet, kellemes illata van, baráti az ára viszont annyi hátrányát tudnék mondani, hogy felvitel után hagyni kell száradni, mert könnyen összekrémezi a ruhákat, de ha ezt az apró hibát elnézzük neki egész nap nem fog csalódást okozni. 5*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Betti92

2016. június 8.

Évek óta ezt használom, bár párszor én is próbáltam mást, de meg is bántam. Örök kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Via84

2016. június 1.

Már évek óta őt használom, néha volt kilengés,de mindig visszatértem,mert nekem messzemenően a legjobb izzadásgátló!Az illata is jó, bár már annyira hozzászoktam, hogy nem mindig érzem :) Már nem áll szándékomban váltani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.