Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 8.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krémdezodor.

Kiszerelés: 40 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2018. augusztus 22.

Enyhe, púderes illatú, krémes állagú krémdezodor, használata után kicsit érdemes várni az öltözködéssel, mert különben nyomot hagy a ruhán, de hamar szárad, és azután már nincs ilyen gond. Izzadásgátló hatása nem rossz, de nem kiemelkedő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

francais

2017. december 28.

Mű illata van és az izzadásgátlásban sem jeleskedett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Mű illata van és az izzadásgátlásban sem jeleskedett.

Yubiri

2016. július 2.

Kellemes illata volt, amikor használtam. A ruhán foltot hagyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Kellemes illata volt, amikor használtam. A ruhán foltot hagyott.

siss

2015. május 14.

Ez az a dezodor amihez mindig visszatérek,mégha néha ki is lengek más irányba.Legalább 15 éve használom,de lehet van az több is.
Csak a krémdeo változatot használom,ezt szeretem.A Naturel és a Delicate illatokat veszem felváltva.Ettől is izzadok,viszont még a ruháimnak is viszonylag jó illata marad nap végén.Könnyen foltot hagy,viszont mosással kijön.Semmi olajos folt nincs utána,nem teszi tönkre a felsőimet,nekem ez is fontos szempont.Most megint egy visszatérős időszakom van,az Adidas kinyírta a ruháimat,amióta nem használtam ezt,rájöttem,hogy mennyire hiányzott és ez az én örök deom.
Nem csodaszer,messze nem,de nekem öt csillag így is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Nem csodaszer,messze nem,de nekem öt csillag így is.

nikolett00

2015. április 20.

Szeretem az illatát, de a ruháimat összefogta, fehér foltos lett mind.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Szeretem az illatát, de a ruháimat összefogta, fehér foltos lett mind.

Ginus

2015. április 20.

Már lassan 10 éve használom megszakítás nélkül. Sohasem cseréltem/cserélném le. Krémes, tartós, és főleg tudja a dolgát az izzasztó helyzetekben :)
Valóban nem egy láthatatlan deo, így óvatosan kell belebújni a felsőkbe, miután már kencéztünk vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Krisz78

2015. február 7.

A Vichy mellett nekem is csak ez vált be.Már tizen valahány éve fogyasztója vagyok.
Kellemes púderes illata van, könnyen beszívódik, viszonylag sokáig bírja.
Egy hátránya van, ha előbb használom, mint ahogy felveszem a pólóm/pulcsim, nyomot hagy a ruhán.
De ezt ugye könnyű kivédeni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Kellemes púderes illata van, könnyen beszívódik, viszonylag sokáig bírja.
De ezt ugye könnyű kivédeni :)

cserryy

2014. október 18.

Nekem eddig ez a legjobb dezodor,hatásra meg illatra is, mindig veszek ha elfogy. Ha változásra van szükségem ,akkor is csak emellett használok néha másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol