Secret Key

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ravadri, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

• Csak fizikai szűrőket tartalmaz, így a gyerekektől az érzékeny bőrűekig mindenki használhatja
  • Nem hagy fehér réteget
  • Fokozza a pórusok rugalmasságát, és nyugtató hatással bír
  • Krémes textúra kevesebb olajjal, nem ragacsos
  • Könnyű felvinni és gyakran újrakenni - hidratál, de nem lesz fényes a bőr

Linnn

2018. december 8.

Egy nagyon szuper fizikai fényvédő, nagy kiszerelés, jó ár - ezért természetesen már nem lehet kapni. :( Télre használtam, és nagyon meg voltam vele elégedve. Egy pici zsíros réteget hagy, de én ezt szeretem, mert érzem, hogy valami van rajtam, és nem száradok ki pillanatok alatt. Szépen lehet rá sminkelni is. Remélem, egyszer újra forgalomba hozzák majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

KlaudiaZs

2018. január 30.

Update: Mivel lassan elfogy, jöttem kicsit lepontozni, mert így a tubus végére a nagy rajongás megváltozott. Nem is értem, mi történt, de az elmúlt 2 hónapban már nem volt kellemes használni, zsírosította a bőröm, ragacsos maradt, csupa olaj, mintha konkrétan olajat cseppentettem volna hozzá, nem száradt meg, egyik alapozómat se tudtam felvinni utána emiatt normálisan, mert csak csúszik-mászik fölötte, ha lepúderezem, akkor meg az egész fényvédős alapozós cucc ronda lesz és (plusz hidratálókrém mindez alatt) szétbomlik pár óra után. Pedig most télen még csak nem is zsírosodik a bőröm, hanem normál-száraz. A maradékot elhasználom, de nem veszem újra, másik fizikai fényvédővel fogok próbálkozni.

Néha rámjön a váltás kényszere, hogy hagyjam a kémia fényvédős krémeket és keressek egy fizikait, a gond csak az, hogy mindet utáltam eddig. Ez bizony egy fura fizikai fényvédő, mivel ahogy először felkeni az ember, nehéz, ragacsos, olajos, nem könnyű szétkenni az arcon, csupa fehér leszek tőle, fénylek, aztán pár perc és mindez megszűnik, nem is értem. Szóval betartja amit ígér, nagyon megszerettem, pedig a többitől a pattanásosra hajlamos kombinált bőröm mindig kikészült. Nem zsírosodik tőle jobban a bőröm, mint a kémiai mattító fényvédőmtől amit leváltottam, alapozó is jól mutat rajta, nem okozott pattanást, komedót. Ami nem a kedvencem benne, hogy igen erős az illata, mondjuk legalább a szokásos ázsiai fényvédőkhöz híven citrusos, ami még mindig jobb mint a hagyományos naptej illat. Plusz pici negatívum, hogy ugyan konkrét fehér réteget nem hagy, de durva flashbacket okoz, bizonyos fényben nagyon sápaszt. Alapozással ez megoldódik, de önmagában smink nélkül számomra azért használhatatlan, mivel nem vagyok túl világosbőrű, hogy ez rajtam normálisnak hasson. Ettől független 5 csillagot kap, mert miután teljesen lemondtam, hogy találok számomra jó fizikai fényvédőt, jött ez a hatalmas 100milis kiszereléssel, szép összetevőkkel és nagyon baráti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

ravadri

2017. július 24.

Nyárra kerestem magamnak fényvédőt, lehetőleg fizikait és alkoholmenteset. Ennek a leírása és az összetevői is nagyon biztatóak voltak, így amint ebay-en elkezdték árulni rögtön meg is rendeltem. Nagy tubus, így sokáig elég lesz. A fényvédő maga sűrű fehér krém, nagyon enyhe illattal. Kicsit nehezen oszlatható el az arcon, viszont egyáltalán nem fehérít, nem fénylik az arcom tőle és egyáltalán nem nehéz érzés a bőröm. Egy hete használom és nagyon örülök, hogy ezt rendeltem meg a sok kutatás után, mert szerintem szuper termék és nem utolsó sorban az ára is kedvező! Ajánlom kipróbálásra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Felületi hártya képző anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.