Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. október 14.

Kategória:   Dezodorok

• Segít a kellemetlen testszagok megszüntetésében
  • Szagsemlegesítő és izzadásgátló technológiával
  • Hidratáló hatóanyagokat tartalmaz
  • pH-semleges

fioretta

2021. január 20.

Kellemes, enyhe púderes-virágos illatú, krémes textúrájú stiftes dezodor. Egy átlagos napon kb. fél napot bír ki rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Cini99

2020. december 9.

Nagyon jó illata van. Eddig csak fújós dezodort használtam (Dove), de ez nagyon bejött. Egész nap friss vagyok, nem izzadok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

mkdorina

2020. október 30.

Szuper termék! Krémes, könnyen kenhető, nem izzadok át rajta. Nagyon kellemes, friss illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Geraniol