MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

KERESEM! MAC Select Sheer Pressed Púder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Argold
Állapot: Mindegy , Helyszín: --, fizetés: --
MAC Select Sheer Pressed Púder - NC15 árnyalat
Ár: 3900 Ft , Eladó: adelorszagh
Állapot: 1/3-a hiányzik, Helyszín: Szentendre, Budapest, fizetés: Személyes, posta
Boriskajuliska

2019. május 30.

Nem használok MAC termékeket de ez a púder sem csinált túl sok kedvet hozzá. Mattításra vettem olyan táskába dobom ha szükséges használom szándékkal. A színem NC25 ami tökéletesen passzol, DE korrigálás után nagyon hamar átfényesedik pedig elsődlegesen ezért vettem. Kizárólag ecsettel viszem fel de még így is picit természet ellenesen néz ki ezért csak indokolt esetben használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Anheszenamon

2019. március 2.

Nagyon megkedveltem ezt a púdert. Mattításra használom, az alapozóra szoktam felvinni, ezután jöhet a bronzosító, pirosító, highlighter. Ezek eldolgozása is sokkal könnyebb és gyorsabb a púderes bőrön, mintha az alapozóra vinném fel őket. Szerencsére a színe is tökéletes, sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

szblanka

2019. január 24.

Nagyon sok púdert kipróbáltam már, és sokáig vártam a Mac púder kipróbálásával is legfőképp az ára miatt. De jelentem, megéri! Nagyon sokáig elég, és tökéletes ellátja a feladatát. Az esté lauder double wear fölé szoktam használni hogyha erősebb sminkre vágyom, de mindennapi használatra is tökéletes ha csak egy kis mattításra lenne szükség. Én biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

topsminkotti

2018. december 4.

Nekem az a púder púder. Amit klasszikusan ez alatt értünk. Elsősorban alapozó felé működik jól, mert a fedése elég alacsony. Nagyon finoman őrölt ezért szinte láthatatlan, viszont nagyon szépen egységesíti a sminket, tartósítja és nem nagyon durván matt, de csillogás nélküli bőrképet ad. És természetesen nagyon sokáig elég. A hozzá lévő púderpárnát nem érdemes a púderben tartani, mert zsírosíthatja, bekövesítheti. Vagy külön érdemes tárolni, vagy ecsettel feltenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

rea3

2018. április 20.

Másodjára vettem újra és nagyon úgy néz ki, hogy utoljára, sajnos kivonják a forgalomból. Fixálásra használom, istenien rögzít és nagyon kis ügyes, mert miközben szépen mattít, mégsincs poros hatás, természetes bőrképet ad. Ez a finish minimum 3-4 óráig is kitart, persze embere válogatja és a klíma, hogy kin mikor fényesedik át. Az NC25-ös árnyalatot használom, de olyan mintha transzparens lenne, mert télen és nyáron is teljesen passzol a bőrszínemhez, annak ellenére, hogy nyáron nagyon le tudok barnulni. Bár lehet, hogy ha csak önmagában használnám és nem alapozó fölé, akkor már más lenne a helyzet.
A csomagolás, ahogy már többen is írták valóban nagyon szép, praktikus, könnyen nyílik és biztosan záródik. Rettenetesen fog hiányozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

mandie

2017. augusztus 12.

Nagyon jó az állaga, szépen felvihető. A fedése természetes, nincs maszkos hatása. A tartóssága viszont gyenge, nekem nincsen zsíros bőröm, a púderek tartósságával általában nincs problémám, viszont ez a termék a nap végére nem csak eltűnik, de sápadt, fényes hatást hagy az arcomon. Lehet, hogy a színválasztással van probléma, de ezt kétlem, mivel felvitelkor minden stimmel. Túl drága ahhoz, hogy így viselkedjen :(

UPDATE:
Mégis a színnel volt a probléma, amiatt sápasztott, a két árnyalattal sötétebb változata már működik! Az ára miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

UPDATE:

Olympia

2017. február 14.

NC15 árnyalatban van meg. Nagyon szép a színe, passzol a bőrömhöz. Enyhe fedést adó, szinte áttetsző púder. Mindennapok során ezt használom és a táskámba is bátran magammal viszem. Sokkal jobban tetszik a csomagolásmódja a MAC mineralize Skinfinish-nél, mert kisebb, könnyeben tudom kinyitni és egy púderszivacs is van benne, ami ennél az árkategóriánál elvárható. Kissé matt a finishe, ezért próbálok minél kevesebbet használni belőle az alapozó fixáláshoz. Ha selymesebb lenne a végeredmény 5 csillagot adnék, így csak 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

bomx

2016. június 9.

Egyike a kevés dolognak, amit minden nap használok.
A színe a kedvencem, de egy kicsit fel szoktam higítani Chanellel, főleg a szemem alatt, mert az kicsit finomabbra van őrölve, így még kevésbé látszik, hogy van valami rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Egyike a kevés dolognak, amit minden nap használok.

Villango

2016. március 29.

Nem akartam én MAC púdert, de netről Sleek-et nem tudok rendelni úgy hogy nem tudom jó e az árnyalat amit max csak tippelni tudok.
Adtam egy esélyt a Mülleres márkáknak, de képtelenség a színt kiválasztani, ami gyér választék mellett még nehezebb, de segíteni sem tud senki ebben...ááá gondoltam jó, irány a MAC. Kell a tanácsadás, kell hogy feltegyék rám, kell az a hatalmas színválaszték.
Nagyon különleges bőrszínem van, mert warm árnyalat, de a legtöbb márka sötétebb melegebb tónusú púdere mind sárga. narancssárga.

A MAC-ben ezt mondták közepes fedésűnek, gondoltam kezdjünk ezzel. Muszáj volt felrakatnom magamra, mert a Talc-tól ráadásul képes vagyok kipattogni.
A szín tökéletes lett, báááááár természetes fénynél nem 100% a nyakammal való hasonlóság.
Na ennek ellenére 5 * mert láthatatlan, nagyon szép a fedése, tényleg közepes, természetes, és amikor picit átfényesedik, akkor lesz igazán mutatós, mert nagyon enyhe bőrfényt kap, és én azt szeretem. :)
Ki szeretném próbálni még az erősebben fedő tesóját is vásárlás előtt, mert bár vészes bőrhibáim nincsenek, de ha már felrakok valamit akkor a bőrkép legyen maxi tökéletes. :) Ha az is ennyire természetesen csinálja ezt, amazt választom.
Nekem sokáig fog tartani, mert felváltva használom majd a folyékony alapozómmal és a mineral por állagú alapozómmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

sziszus_

2016. január 22.

Igazán szeretem télen, ha beköszönt a hidegebb idő, csak ezt használom, mert nem mattitja "túl" az arcom, hanem természetes, szép befejezése a sminknek...., de nyáron egy "erősebbre" van szükségem. Akkor a kryolan, és az Artdeco púdere vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.