Selsun blue

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: T.Adrienn, Módosítva: 2018. július 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Rendszeres használata csökkenti a korpásodást és a fejbőr viszketését. A sampon illatosított, ph-értéke kiegyenlített, összetétele hajtisztító és hajápoló anyagok keveréke, mely tisztítja és könnyen kezelhetôvé teszi a hajat. 1%-os szelénium szulfidot tartalmaz, melynek egyedülálló hajtisztító és kondicionáló hatásával csökkenti a korpásodást, és az azzal együttjáró viszketést. A sampon illatosított, ph értéke kiegyenlített, összetétele hajtisztító és hajápoló anyagok keveréke, mely tisztítja, és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

BPetra22

2019. augusztus 5.

Párom használja korpás fejbőrére és imádja! Nagyon szépen tisztít, megszűnteti a korpát.
Biztosan újra fogjuk vásárolni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Biztosan újra fogjuk vásárolni :)

jbarbi91

2019. május 24.

Kicsit rémisztő amikor kinyomod elsőnek a flakonból, hogy nagyon kék :)) Nagyon jó volt a korpás, száraz fejbőrömre, viszont a hajam nagyon durván kiszárította, hiába figyeltem oda hogy a fejbőrömre kerüljön csak a sampon. Alkalmanként használom. Extra hidratálást igényel utókezelésként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Amanina

2019. február 20.

Hosszas keresgélés után találtam rá erre a samponra, páromnak volt nagy szüksége rá, ugyanis nagyon csúnyán korpás, sebes volt a feje, főleg nyáron. Ilyenkor hatalmas pakkok jelentek meg, piros hámló sebes foltok, és semmilyen sima korpásodásra való sampon nem mulasztotta el.
Beszereztük a Selsunt, és azonnal megszűnt a szeborreás probléma.
Semmi korpa, semmi seb, nyáron sem, sosem.
Tartós használata nem javasolt, de mivel neki elég 1,5 hetente hajatmosni, így merte használni folyamatosan.
Nem olcsó, nehezen beszerezhető már, és szinte szemet-kezetmaró szaga van (nagyon kék), de nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Beszereztük a Selsunt, és azonnal megszűnt a szeborreás probléma.
Semmi korpa, semmi seb, nyáron sem, sosem.

MariaJulianna

2019. január 30.

Tökéletesen eltüntette a korpámat! Az ára kicsit sok , de hát, aki tényleg küzd korpaproblémákkal annak igenis megéri!
Egyébként hetente 3-szor mosok hajat, Nem használom minden hajmosásnál, max hetente 1-szer, És még így is rettentő hatékony. A Nizoral semmit se használ..es a Garnieres korpa elleni sampon sem.. ez a tökéletes választás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

szveronika0924

2018. szeptember 12.

A sampon beváltja az ígéreteit, de nekem 2 hónap után váltanom kellett, mert újra előjöttek a tüneteim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

jdangyal91

2018. július 2.

Nekem tökéletesen bevált. Maradéktalanul eltávolította a korpát és csökkentette a fejviszketést. Csak a kiszerelés és ár kombináció nem szimpatikus.Ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 2.

raramusic

2018. március 21.

Már majdnem mindennel próbálkoztam.. Ez elott ideig-oraig az avon naturals borsmentás sampont használtam ami kb 1 napog segitett, aztán visszatert a viszketes es a korpa is.. A tobbi sampon egyáltalán nem segitett. Még az a drogerias barna színű koffeines kensampon is epphogy.. Aztan adtam egy esélyt ennek. CSODA. Nemcsak a viszketest, a korpat is szinte 98%ban eltunteti.. Iszonyatosan jó érzés, és bőven elég vele a heti 1x hajmosas. Pakolást mindig teszek a hajhosszra, annyi ideig amig a sampon a fejbőrös részen van, és teljesen elég így. Nekem nem szárít. Azt hiszem újra fogom venni, de amugy meg kicsi a flakon, de sokáig elég. Nekem megeri. Annyi hogy az ára már nem 1900 ft, hanem 2000felett van-patikája válogatja mennyivel. Én pl örültem hogy a negyedik gyógyszertárban kaptam végre.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

neo81

2018. március 10.

Szia/Sziasztok!
Bermuda fórumtag írta itt: "Magyarországon nem kaphatóak, de EU-szerte szállító webshopokban olcsóbban beszerezhető, mint az itthon kokain árban mért Selsun Blue."

Tudnál/Tudnátok ajánlani nekem olyan EU-n belüli webshopot, ahonnan jobban megérné rendelni szelénium-szulfid tartalmú sampont, mintha Magyarországon venném?
Néztem már 1-2 EU-s webshopot, de sajna azoktól a rendelés nem érné meg a magas szállítási költség miatt.
Köszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Szia/Sziasztok!

Köszi!

fanniki

2018. február 26.

Az Alpecin sampont erre cseréltem le. Nagyszerű döntés volt. Szépen fokozatosan tüntette el a korpát. Kúraszerűen használom. 1 hónapban 1 másfél hétig. Mellette babasampont használok és így a kettő helyrehozta a fejbőröm és a hajam. Mindenkinek ajánlom, aki ilyen problémával küzd. Nekem nagyon sokat segített és rendszeresen újravásárolom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

lloori

2018. február 17.

Csodaszer!!!! Körülbelül egy évig küzdöttem zsíros korpával, mindent bevetettem már a világon, még hajgyógyászhoz is elmentem, ekkor mérséklődött ideig-óráig, de nem volt nagy a változás. Odáig fajult a helyzet, hogy hiába mostam meg a hajam, egyből hámlani kezdett az egész fejbőröm, udorító volt, utcára sem szerettem menni. Többféle gyógyszertári sampont is használtam, egyik sem lett átütő siker. Aztán adtam egy esélyt neki, és láss csodát, 1-2 használat után, mintha kicserélték volna a fejbőrömet. Alig akartam hinni a szememnek. Mikor teljesen rendbe tette a hajam, elkezdtem csak minden második mosásnál alkalmazni, és továbbra is működött. Kb egy hónapig nem használtam, meg is látszott a végére, de egyáltalán nem volt olyan durva a korpa, mint régen. Újravettem most. Mindenkinek ajánlom, aki hasonló problémával küzd. Tényleg megéri az árát, és ahhoz képest, hogy ilyen picike, sokáig elég, mert két kis csepp elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Bentonite 0 0