Sensai

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snoemi, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   10 300 Ft

15 árnyalatban kapható

Terkabarka

2019. május 27.

Update:
Nem is értem, hogy lehet itt ennyire kevés vélemény, valószínűleg az lehet az oka, hogy nem ismerik annyian mint pl az Estee Laudert meg a Bobbi Brownt, Mac-et, pedig nagyon megéri kipróbálni.
Január óta még két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, az egyik a képen látható barnás nude szín (talán IL103), a másik egy pirosnak tűnő, de inkább my lips but better szín (IL113), nem hivalkodó, de mégis piros, beleolvad az arcomba, vagy hogy is mondjam :). Imádom! Ha tehetném, 10 csillagot adnék rá, annyira jó. A színek hihetetlenül gyönyörűek és ennél (is) látszik, hogy egy high-end rúzs mennyivel jobb színeiben is, mint a drogériások.
Evést és ivást bírja. Az a fajta rúzs, aminek a krémes fénye egy idő után felszívódik, de a szín az érezhetetlenül, nagyon természetesen megmarad, simán kenhetek rá ajakápolót is, akkor is ragaszkodik. Viszont sima micellás vízzel letörölhető, tehát amúgy meg könnyű leszedni, ha az a cél. Nem is értem, hogy tudták ezt így összehozni, ragaszkodó de mégis könnyen leszedhető. Abszolút nem szárít (pedig ajakápoló függő vagyok), nem ül bele a redőkbe, tökéletes.
Az EL Envy rúzsnál nekem tetszetősebb árnyalatai vannak, és a minősége egy ici-picit jobb is.
Az egyetlen szívfájdalmam, hogy nagyon úgy tűnik, a magyar Douglas már nem rendel be belőle, már azt hittem, megszűnt az IL rúzs, de a bécsi Douglasban ott az összes árnyalat még mindig...

2019. január 29.:
Ez a rúzs maga a csoda! Rég kerestem egy igazán tartós rúzst. A kínálat vagy matt és szárít, vagy ajaklakk és szárít vagy tartósnak mondott, de "fele ennyit sem ér és még szárít is" kategória. Ezt csak azért próbáltam ki az üzletben, mert elképesztően gyönyörű színe van (IL 115). Meglepően tapasztaltam, hogy bár azt hittem, már rég lekopott, még órákkal később is ott volt a számon.
Illata nagyon minimális, íze nincs, selymes, nem ragadós, számomra ez az első rúzs, ami érzetre fényévekkel jobb minőségű, mint a drogériás társai. Douglasban most akciós, de így sem olcsó, viszont szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Update:

2019. január 29.:

csillog11

2017. december 31.

Nekem a VC 08 Fujibakama van meg, sötét bordós, kicsit lilás - mostanában nem nagyon látok hasonló árnyalatot más márkáknál. Igazi "alkalmi" rúzs, márcsak a színe miatt sem hétköznapokra való, én hófehér bőrű vagyok. Nagyon krémes, tartós, élmény viselni. Olyan, mintha közben ápolná is az ajkakat, egyáltalán nem szárít. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

wintermirjam

2017. október 10.

Az eddigi legtökéletesebb rúzsom; isteni állag, gyönyörű színválaszték (főleg pirosas árnyalatokban), kényelmes és selymes textúra, tartósság, és persze a különleges, halvány metálos-csillogós beütés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

snoemi

2014. november 20.

Ma megvettem életem első komolyabb rúzsát a Douglas-ben. Az eladó 5 fajta színárnyalatot ajánlott, ezeket mindet kipróbáltam, mire megtaláltam a hozzám legjobban illő árnyalatot: a Kanebo Sensai 107 Urayamabuki-t. Ez egy teljesen naturális szín, a mindennapi sminkekhez tökéletes. Tartós, nem szárítja a számat. Tökéletes választás. Az ára kicsit borsos, 30 euróba került, de úgy gondolom, hogy ez egyszer belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.