Best of Beauty 2019

Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 4000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges
plinda

2019. július 12.

Nagyon szeretem, szuper alap krém de mivel nem tud többet, ezért nekem az ár sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

stefanie95

2019. június 28.

Mindig akciósan vásárolom meg, így éri meg számomra a legjobban. Egyébként nagyon szeretem, nyáron sajnos még ez is sok a bőrömnek, de ezt leszámítva egy remek kis alap krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Borsolina

2019. június 16.

Egyetértek az előttem szólóval, valóban kis egyszerű krém, nem tud csodákat, de szépen hidratál, főleg tavasszal tud hasznos lenni. Az utolsó kis adagokkal én is megszenvedtem mire ki tudtam varázsolni a tubusból, és ahhoz képest szerintem drága amit tud (pedig elfogult Bioderma fan vagyok), de ha akciós szerintem megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

kdorci

2019. június 11.

Nagyon kis egyszerű krém, meglepően jól hidratál! Viszont, ami nem tetszik benne, az 1. a csomagolása, tényleg elég nehéz belőle egy idő után kipréselni bármit is 2. nekem nagyon hamar elfogyott, pedig mindig csak egy borsónyit kentem fel belőle reggel. Így nekem nem igazán ér meg 5000+ Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

kicsitortaszelet

2019. június 8.

- Csomagolás: Nagyon egyszerű, biztonságos csomagolás. Sajnos a tubus kissé kemény, ami megnehezíti az utolsó cseppek kipréselését, úgyhogy szét kellett vágnom, hogy ne vesszen kárba.
- Állag: Nagyon könnyű, szépen terülő vizesebb állagú krém. Illata nincs egyáltalán, gyorsan beszívta a bőröm.
- Hatás: Csúnyán fellángoló ekcéma kezelésére vettem, minimál-rutin részeként. Mivel nagyon könnyű krém, így hidratálni csak minimálisan hidratált, de mivel nyáron használtam ez éppen elegendő volt. A problémát nem oldja meg, de egy lezáró esti vagy nappali krémként megfelelő. Az INCI-ben semmi különleges vagy hatásosabb összetevő nincs. (Mínusz 1 csillag.)
- Ár-érték arány: Elhasználtam, mert nem bántotta a bőröm, de nem fogom újra venni, mert vannak a piacon sokkal effektívebb ÉS olcsóbb hidratálók. (Mínusz 1 csillag.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Reggel és este használtam. Kellemes illatú, állagú krém. Évekig nagy kedvencem volt és különböző akciós csomagokban újravettem. Mivel munkahelyet váltottam, a mostani körülményeimhez már kevés ez a krém. Mindenképpen megéri az árát, nem tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

kiskrisztinazs

2019. április 26.

Este és alkalmanként reggel használom. Könnyű állagú jól beszívódó krém, érzékeny bőrre is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

bidzso

2019. április 17.

Este a szérumom után szoktam használni. Nagyon könnyen beszívódik mégis jól táplál és hidratál. Nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

simpe_dora

2019. április 9.

Kedvenc!! Nagyon jó sminkalapot csinál, hidratálja az arcot és selymes lesz tőle a bőröm. Nincs zsíros érzése az arcomnak, hanem nagyon kellemesen hidratál.
Állandó termék a polcomon. Imádom. Sokáig próbálkoztam mindenféle drogériás krémekkel, de nem igazán jöttek be, viszont a Bioderma egész Sensibio családja olyan, mintha az én arcbőrömnek találták volna ki!
Régen aknés volt az arcbőröm, ezt gyógyszerrel már rendbe hoztam, most pedig kombinált arcbőröm van, néha egy-két gyulladt pattanással. Ezt a krémet nappalra, a Rich párját pedig éjszakára használom és tökéletesen kiegészítik egymást. A micellás lemosóját is használom minden este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Ivett0502

2019. március 20.

Jó kis krém de az én kombinált bőrömnek télen jó ês akkor is csak éjszakàra mert ha nappalra kenem akkor tocsog a zsírban a fejem.Szerettem volna vele kiváltani a Clinique krémjét de még keresem a megfelelő alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.