Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2022. április 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

madri

2022. március 17.

Szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívódik, kellemes érzetet hagy. Semmi extra, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 17.

wildrose

2022. január 16.

Illatmentes, könnyű állagú arckrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és jól hidratálja az arcbőrt. Nyáron nagy kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 16.

btia826

2022. január 13.

A Rich testvéréhez hasonlóan ez is hibátlan alapkrém. Télre, vagy száraz bőrre kevés lehet (arra ott a tesó) nyárra, és zsírosabb bőrre azonban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

virnajnifr

2021. december 5.

Nagyon szeretem, lassan egy éve használom, Könnyed állagú, sminkalapnak is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Lulimuli

2021. november 3.

Száraz bőröm nem szerette. Nem hidratált, ráadásul pattanásokat okozott.
Nem pontozom le nagyon , mert a marka más termékei csodaszerek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Száraz bőröm nem szerette. Nem hidratált, ráadásul pattanásokat okozott.
Nem pontozom le nagyon , mert a marka más termékei csodaszerek :)

Nonnerka

2021. augusztus 17.

Kevert típusú arc bőröm van. Az államnál és orrom mellett száradásra, T vonalban zsírosodásr hajlamos a bőröm, csak ritkán és kevés pattanásom van. Jól hidratárl, elég vizes állaga van, így egy borsónyi is szépen befedi a bőröm. 2 hónapra napi egy használattal elég, így szerintem az ára sem vészi. Télen nem tudom elég lesz-e. Ami negatív, hogy lassan szívódik be, és ragacsos érzés hagy maga után, emiatt csillagot is vonok le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Ada9921

2021. május 16.

Nagyon kellemes, könnyű textúrája van. Nem nehezíti el az arcom és nem is zsírosítja. Könnyen beszívódik. Eddig nem nagyon használtam hidratálót így viszonyítási alapom nincs, de nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

Pocok7

2021. május 3.

Fantasztikus hidratáló, pillanatok alatt beszívódik, nyugtat, hidratálása nyárra nekem bőven elég, télen kipróbálom a Rich verziót is ha szükség lesz rá, de lehet elég lesz mellé egy hidratáló szérum is. Eddig a LRP toleriane fluid volt a kedvencem, de ő most átvette a helyét, már az első használat után tudtam, hogy így lesz :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Chrissy

2021. március 17.

Kellemes, könnyű, szimpla hidratáló krém. 15ml-es deluxe mintám van belőle, azt használom már másfél hete és még mindig van benne. Nem kell belőle sok, könnyen eloszlatható. Rétegezős rutinom van, így nem szívódik be könnyen, érzek utána egy kis réteget, amit a bőrön hagy, de nem zavar, még jön rá nappal a fényvédő és egy kis smink is. Hámlasztok, tretinoinozok, néha érzékeny a bőröm, de ezt a krémet jól viseli. Van, amikor a bőröm szárazabb felszínű (vízhiányos), akkor kevés, ilyenkor kenek még rá este overnight mask-ot. Nappal T-vonalra nem kenem, mert én kifenylsk tőle. Mindennel szépen együttműködik egyébként. Nem csoda kence, de hozza, amit egy érzékeny bőrre tervezett light hidratálónak hoznia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

luci_i

2021. február 20.

Nem szeretem a gazdag textúrájú, zsíros hidratálókat, bár a Rich változatát nem próbáltam, de nagyon örülök neki, hogy ezt vettem meg, mert nem nehéz, nem zsírosítja az arcomat, könnyen beszívódik. Hatalmas plusz a szép INCI miatt és hogy hypoallergén. Pattanást nem okozott és remélem ez így is marad! Szereti az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.