Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Frosine

2020. május 26.

A pattanásos, mégis olykor száraz bőrömre vettem meg ezt a krémet, mert sajnos a legtöbb krém eltömítette a pórumaimat, ez azonban kitűnően bevált!
Illatmentes, nem irritáló, és ami nagyon fontos, hogy nem okoz pattanásokat, mégis megfelelően hidratál. Számomra tökéletes, nem nehéz krém, könnyen beszívódik, könnyen lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Babeszko

2020. május 7.

Érzékeny bőröm van, meg egyenletlen, ezért is választottam ezt a krémet a kozmetikusom ajánlására. Nem vált be teljesen, mert nekem nem szívódik be rendesen 15-20 perc után is ragacsos az arcom tőle, pedig rendesen tisztítottam előtte. Sajnos így sok krém kárba ment mert le kellett törölnöm. Ami pozitív hogy így is puhított a bőrömön, és egyáltalán nem irritált. A hidratálási tulajdonsága szerintem kevés télre, csak nyáron elegendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

pont

2020. április 12.

ez egy jó kis alap hidratáló, nem zsírosít, nem okoz pattanásokat, nem ragacsos. csodát nem tesz, de nem is ígér ilyesmit, inkább egy olyan biztos pontként be lehet építeni az arcápolási rutinba szérumok stb mellé és nagyon elrontani semmit nem lehet vele. szerintem az ára is korrekt, ha nincs kedvem új márkákkal, krémekkel kísérletezni, akkor ennél kötök ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Bea42

2020. február 11.

A rosaceás bőrömet szépen nyugtatta. Nem okozott pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

A rosaceás bőrömet szépen nyugtatta. Nem okozott pattanást.

Charmingrose

2020. január 16.

Elhasználtam néhány tubussal mire rájöttem, hogy mégsem ez életem legjobb hidratálókrémje. Sajnos túl sok volt a kombinált bőrömnek, úgy éreztem, hogy a sok emolient, vagy bőrpuhító összetevője eltömítette a pórusaimat. Ugyanakkor imádtam a hidratáló hatását, tényleg puhította a bőrömet, és természetesen nem irritálta a bőrömet. De rájöttem, hogy mivel ezzel "túlzsíroztam" a bőrömet, így a mitesszereim számát csak folyamatosan gyarapítottam... Egyébként nem szerettem ezt a tubusos kiszerelését sem, mikor a végére értem, akkor kettévágtam ollóval, és nagyon sok maradék termék volt mindig a tubusban... legalább 4-5 napra elegendő volt. Bárcsak piacra dobna a Bioderma egy basic, minden mentes hidratálót érzékeny, de tág pórusú bőrre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

dlrexqs

2020. január 11.

Szerettem ezt a krémet.
Nagy előnye, hogy gyorsan beszívódik, így nem kell félórákat várni, ha még valamit kenni szeretnénk az arcunkra, emellett - ígéretéhez híven - nem okoz bőrirritációt. Úgy vettem észre, hogy az almácskáim pirosságát is csökkentette.
Egyetlen hátránya volt számomra: ragacsos érzetet hagyott a bőrömön, bár ez a nap folyamán megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Szerettem ezt a krémet.

balintadrienn

2019. november 20.

Jelenleg ezt használom, de keresem a számomra megfelelőbb hidratálót. Úgy érzem, mintha nem szívódna fel rendesen. Ragacsos marad tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

thepinkpanther

2019. november 18.

Az érzékeny és vízhiányos bőrőmre a lehető legjobb választás volt immáron 2 éve. Ősztől tavaszig használom, nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik és nem ragad, szép és egységes bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

judvid

2019. szeptember 12.

Nagyon jó kis hidratáló, fényvédő alá szoktam használni ha úgy érzem kicsit több hidratálásra van szüksége a bőrömnek. Jelenleg felváltva használom a Clinique Moisture Surge krémjével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

nicolekitti

2019. szeptember 8.

Összecsomagolva vettem szemkörnyék ápolóval. Kicsit olyan érzésem van, mintha szilikonnal kenegetném az arcomat.
Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos réteget, nagyon kiadós krém.
Egyenlőre nem vagyok elájulva tőle, de lehet csak én vártam tőle nagyon sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos réteget, nagyon kiadós krém.
Egyenlőre nem vagyok elájulva tőle, de lehet csak én vártam tőle nagyon sokat.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.