Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Pocok7

2021. május 3.

Fantasztikus hidratáló, pillanatok alatt beszívódik, nyugtat, hidratálása nyárra nekem bőven elég, télen kipróbálom a Rich verziót is ha szükség lesz rá, de lehet elég lesz mellé egy hidratáló szérum is. Eddig a LRP toleriane fluid volt a kedvencem, de ő most átvette a helyét, már az első használat után tudtam, hogy így lesz :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Chrissy

2021. március 17.

Kellemes, könnyű, szimpla hidratáló krém. 15ml-es deluxe mintám van belőle, azt használom már másfél hete és még mindig van benne. Nem kell belőle sok, könnyen eloszlatható. Rétegezős rutinom van, így nem szívódik be könnyen, érzek utána egy kis réteget, amit a bőrön hagy, de nem zavar, még jön rá nappal a fényvédő és egy kis smink is. Hámlasztok, tretinoinozok, néha érzékeny a bőröm, de ezt a krémet jól viseli. Van, amikor a bőröm szárazabb felszínű (vízhiányos), akkor kevés, ilyenkor kenek még rá este overnight mask-ot. Nappal T-vonalra nem kenem, mert én kifenylsk tőle. Mindennel szépen együttműködik egyébként. Nem csoda kence, de hozza, amit egy érzékeny bőrre tervezett light hidratálónak hoznia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

luci_i

2021. február 20.

Nem szeretem a gazdag textúrájú, zsíros hidratálókat, bár a Rich változatát nem próbáltam, de nagyon örülök neki, hogy ezt vettem meg, mert nem nehéz, nem zsírosítja az arcomat, könnyen beszívódik. Hatalmas plusz a szép INCI miatt és hogy hypoallergén. Pattanást nem okozott és remélem ez így is marad! Szereti az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

katan

2021. február 18.

Könnyű hidratáló krém, nagyon száraz bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Könnyű hidratáló krém, nagyon száraz bőrre nem ajánlom.

Puffancs007

2021. január 27.

Gyógyszertárban akartam venni, az érzékeny bőrömre krémet; a gyógyszerész hölgy ezt ajánlotta, viszont hatalmas csalódás volt. Az első héten hámlani kezdett az arcom, több helyen is foltokban, majd a hét végére kisebb, pontok jelentek meg az arcom felületén. Azonnal abbahagytam a használatát, de kellett vagy 2 hét mire az összes "ragya" eltűnt az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

GKrisz

2021. január 13.

Még nem találtam jobbat a száraz és érzékeny bőrömre. A napokban más (mintával kipróbált krémet) redeltem helydette, két nap alatt hámlások jelentek meg az arcomon. Gyorsan rendeltem belőle, két nap alatt rendbe tette a bőröm. Hármasával rendelem, nem ócsó! :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

rekav11

2021. január 8.

Meg vagyok vele elégedve, bár velem nincs nehéz dolga, mert nem problémás az arcbőröm. Egy könnyű krém, nekem elég, lehet, problémásabb bőrűeknek több kell. Azért adok neki 4 és nem 5 csillagot, mert van ennél jobb krém is, de sokszor veszem ezt, mert ár-érték arányban igen-igen jó. Ha van mindkettő, ezt nappalra, a Rich változatot éjszakára használom, de a Rich nekem nappalra is teljesen oké, nem túl nehéz.
Update: itt a krémmánián kezdtem el tüzetesebben nézni az összetevőket, s csak a Bioderma, ami nem tartalmaz sem szilikont, sem illatanyagot (amit néztem: Uriage, La Roche Posay, Eucerin, Vichy), ezért, bár nekem a legkomfortosabb érzést a La Roche Posay Hydraphase adja, emellett teszem le a voksom. (A La Roche Posay-ben mindkét említett összetevő van.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Fodnoria

2020. október 25.

Az érzékeny bőrömnek ez megnyugvás volt, a könnyű állaga is nagyon kellemes volt. Simán újravenném, csak lehetne nagyobb kiszerelés vagy olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

narancsdzsem

2020. október 23.

Kellemes használni az állaga miatt,de még nyáron is kellett alá hidratáló szérum sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Tig

2020. október 23.

Sajnos számomra nem vált be ez a krém. Ragacsos csillogást és tapintást kölcsönzött a bőrömnek, a csillogás nem egy egészséges csillogás volt. Talán a szacharidok, mint hidratáló összetevők számomra nem igazán működnek. Úgy látom, a bőröm hidratáló összetevőként jobban szereti a klasszik glicerint, hyaluronsavat, mint a szacharidokat (ha ennek így van értelme, nem vagyok szakértő). Ezen kívül van egy olyan igényem is a hidratálókkal szemben, hogy ha épp olyan kedvem van, hogy csak a krémet használom, nem használok szérumot, egyebet, akkor is jó bőrképet eredményezzen, legyen benne elég jó hatóanyag, még akkor is, ha érzékeny bőrre találták ki. Ebben a hidratálóban szerintem ez nem valósul meg, sajnos. Szemben mondjuk egy CeraVe hidratálóval, vagy a LRP Toleriane vonallal. Emiatt ár-érték arányban sem volt megfelelő számomra - de úgy látom, sokaknak jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.