Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aranypáva

2015. december 7.

Jól hidratál, de nekem nem szívódott be könnyen. Se nem használt, se nem ártott. Csak mintát használtam belőle, de nem volt elég jó ahhoz, hogy megvegyem. Maradok a Nivea hidratálóknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Csenge2000

2015. december 5.

Nagyon szeretem és kiváló az érzékeny bőrömre. Nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

pamaty

2015. december 2.

Konnyu hidratalo krem, amit egy eve, telen szereztem be a seborrheas, piros, viszketo, hamlo reszek apolasara, de ugy tunik, hogy a zsiros teruleteken is jol teljesit.
Kombinalt borre szerintem az egyik legjobb megoldas. Hagyja lelegezni a bort, de apol is. Tokeletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

MissKenedy

2015. november 25.

A lemosóhoz szokták adni, általában csomagban szerzem be őket. Nappali krémnek ideális, mert nem fénylik tőle a fejem, és egyáltalán nem pattogok ki tőle. Éjszakára én inkább az argán olajat preferálom. Magában nem venném meg szerintem, de csomagban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

jolie

2015. október 22.

Akciósan vettem meg, de megbántam, mert nem érte meg így sem. Száraz és érzékeny a bőröm de nem csinált vele semmit. Nem érzem hogy tartós lenne a hidratáó hatása, csak kb 1 óráig érzem aztán újra száraz lesz a bőröm, már sokkal jobb termékeket találtam ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

kisko

2015. szeptember 29.

Nesze semmi, fogd meg jól. Nem zsírosít, nem irritál, de nem is csinál semmit, nem hidratál sajnos :( Féláron vettem, szerintem annyit ér reálisan.
Nagyon érzékeny bőrűeknek jó lehet, átlagos bőrűek találnak jobbat. Elhasználom azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Lyndolin

2015. augusztus 19.

Olajmentes hidratálót kerestem a hámló, seborrheás bőrömre, és ennél marattam. Klassz kis krém, nem okoz patikat, nem zsírosít, hidratál is, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

BecCc

2015. június 30.

A meglehetősen problémás, foltokban zsíros, foltokban vízhiányos bőrömre abszolút tökéletes volt. Tény,hogy most nyáron csak éjszakára kenem,de sokat segített, hogy a száraz rész húzó érzése elmúljon, ugyanakkor ne képződjön pattanásom. Valószínűleg újra fogom vásárolni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

parblek

2015. június 29.

Nagyon szeretem ezt a krémet, tényleg olyan kis könnyű és nyárra teljesen elég. A micellás arclemosójával volt egy csomagban, mert amúgy az árát én is sokallom, de ha lesz még akciós szerintem újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 29.

svekits

2015. május 14.

Egy nem kemodogén hidratálót kerestem, ugyanis a száraz bőröm ellenére ok mitesszerem szokott lenni. Ennek a riche verzióját eléggé szerettem, de azt elhagytam valahol (mai napig nem tudom, hol lehet), aztán Mstindigo blogján láttam, hogy ajánlja azoknak, akik nem-mitesszerképző krémeket keresnek. Szóval megvettem. Eredetileg ugye normál-kombinált bőrre való, az enyém meg inkább száraz. Esténként keverek hozzá egy kevés jojobaolajat, hogy jobban hidratáljon, nappalra viszont ebben az időben általában elég szokott lenni magában is, főleg, hogy a fényvédőm is hidratál kicsit. Nem tapasztaltam több mitesszert, ha kialakul egy-kettő, annak meg van az oka (gyorskaja kevés víz stb.), szóval meg vagyok vele elégedve nagyon. A hidratáláson kívül mást nem csinál, szóval aki anti aginget is szeretne, az vegyen alá szérumot vagy keressen másik krémet. Én biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.