Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

simpe_dora

2019. április 9.

Kedvenc!! Nagyon jó sminkalapot csinál, hidratálja az arcot és selymes lesz tőle a bőröm. Nincs zsíros érzése az arcomnak, hanem nagyon kellemesen hidratál.
Állandó termék a polcomon. Imádom. Sokáig próbálkoztam mindenféle drogériás krémekkel, de nem igazán jöttek be, viszont a Bioderma egész Sensibio családja olyan, mintha az én arcbőrömnek találták volna ki!
Régen aknés volt az arcbőröm, ezt gyógyszerrel már rendbe hoztam, most pedig kombinált arcbőröm van, néha egy-két gyulladt pattanással. Ezt a krémet nappalra, a Rich párját pedig éjszakára használom és tökéletesen kiegészítik egymást. A micellás lemosóját is használom minden este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Ivett0502

2019. március 20.

Jó kis krém de az én kombinált bőrömnek télen jó ês akkor is csak éjszakàra mert ha nappalra kenem akkor tocsog a zsírban a fejem.Szerettem volna vele kiváltani a Clinique krémjét de még keresem a megfelelő alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

sssniki

2019. február 28.

Nagyon sajnálom, hogy nekem nem jött be. Mivel a bőrtípusom zsíros, de a bőrproblémám érzékenység, gondoltam adok neki egy esélyt. Be se tudta szívni a bőröm. Nagyon zsíros lett a bőröm :( Viszont, hogy ne csak rosszat írjak: nem lett vörös az arcom, nem pattogtam ki, semmi reakciót nem váltott ki. Szóval gondolom a krém szuper, csak inkább a normál/kombinált/száraz bőrűeknek.

Anyukámnak adtam, akinek nagyon száraz a bőre, és ő szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Anyukámnak adtam, akinek nagyon száraz a bőre, és ő szereti.

Odri

2019. február 24.

Van belőle vagy három, még egyet sem sikerült elhasználnom. Ha észreveszem kenek belőle, ha nem akkor totál kimegy a fejemből, hogy van. Olyan, mint az Ordinary hidratálója, tökmindegy van e vagy nincs kategória. Nem érezném a hiányát, ha hirtelen eltünne a fürdőszobámból. Számomra teljesen közepes cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

adriennforgacs996

2019. február 4.

Nagyon jókat olvastam róla ezért gondoltam megveszem. Nekem azonban sajnos nem vált be. Zsíros a bőröm mégis úgy érzem, hogy nem hidratál megfelelően. Picit ragacsos érzésem van utána. Az illata jó, nyári krémnek lehet, hogy jó, de én nem szeretném újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

visiblydifferent

2019. január 22.

Megfelelően hidratál, kellemes az állaga. Használat után szinte rögtön simának érzem a bőrömet. Egyáltalán nem irritál, nem hagy zsíros vagy ragacsos érzetet maga után. Bátran ajánlom én is mindennapos hidratálónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Babooca

2019. január 22.

Amíg be nem köszöntött a fagyos idő én nappalra és éjszakára is használtam. A patikus egy kis mintát adott, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó ez a krém. Szépen hidratál, nem hagy zsíros réteget a bőrömön. Nem okoz pattanásokat, sőt, a hidratáltság miatt még kevesebb bőrhibám alakult ki. Jól lehet rá sminkelni, nekem nem fényesedik át, bár még nincs tavasz/nyár. Újravettem és újra is veszem, mert ez egy nagyon jó krém. Teljesen megéri az árát. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

anitah123

2019. január 9.

Megvettem, mert még mindig nem találtam meg a tökéletes hidratálómat és mindenhol jókat olvastam róla, azonban nekem nem igazán vált be. Nagyon gyorsan fogy, és nem hidratál eléggé, pedig alapból elég zsíros a bőröm. Nem okozott pattanásokat, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

dzsamilla

2019. január 8.

Alapból nem mondanám érzékenynek a bőröm, de mikor évekkel ezelőtt a pattanás elleni készítmények kicsit kikészítették, kipróbáltam ezt a krémet és bevált. Időszakosan azóta is használom, amikor a bőröm épp igényli (hideg/szeles időben, hámló foltokra, Akneroxid/kémiai hámlasztó túladagolásra).
Soha nem okozott új pattanásokat, megnyugtatta a kipirosodást, nem irritált, nem csípte a hámló részeket sem, és nekem a hidratálása is elég volt, bár száraz bőrre kevés lehet. Mivel kicsit ragacsos réteget hagy a bőrön, és mivel a fejem napközben szinte mindentől diszkógömbbé változik, ezért én éjszakára alkalmazom, de emlékeim szerint jól lehetett rá sminkelni.
A több éven át tartó mindenféle akne ellenes kezelések miatt fényérzékenyebb lett az arcbőröm, így nyaraláskor néha picit megkap a nap, és olyankor is ezt a krémet vetem be éjszakai bőrnyugtatásra, bár tudom, nem erre való, de nálam működik.
Nem csodaszer és akinek nincs semmilyen bőrproblémája, csak egy mindennapos hidratálót keres, annak talán csalódás lesz (nem tudhatom, mert soha életemben nem volt normális a bőröm), de aki az enyémhez hasonló gondokkal küzd, annak ajánlom. Sokszor van leakciózva itt-ott, olyankor az ára sem annyira vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

rekav11

2018. december 30.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, bár velem nincs nehéz dolga, mert nem problémás az arcbőröm. Egy könnyű krém, nekem elég, lehet, roblémásabb bőrűeknek több kell. Azért adok neki 4 és nem 5 csillagot, mert van ennél jobb krém is, de sokszor veszem ezt, mert ár-érték arányban igen-igen jó. Ha van mindkettő, ezt nappalra, a Rich változatot éjszakára használom, de a Rich nekem nappalra is teljesen oké, nem túl nehéz.
Update: itt a krémmánián kezdtem el tüzetesebben nézni az összetevőket, s csak a Bioderma, ami nem tartalmaz sem szilikont, sem illatanyagot (amit néztem: Uriage, La Roche Posay, Eucerin, Vichy), ezért a 4 csillagot átjavítom 5-re. Nekem a legkomfortosabb érzést a La Roche Posay Hydraphase adja, de abban mindkét előbb említett összetevő van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.