Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sztinke

2018. december 23.

A Sensibio lemosót terveztem csak megvenni, de mivel csomagban elég jó áron volt, ráadásul a hidratáló krémem is fogytán, így végül lett egy ilyenem is. Néhány hete használom, és eddig maximálisan elégedett vagyok vele. Könnyen beszívódik, jól lehet rá sminkelni, megfelelően hidratál (bár még nem voltak tartósan igazán hideg, szeles napok, mikor fokozódik a vízhiány), és ami a legjobb, tényleg nyugtat. Olyan komfortos a bőröm érzete egész nap, hogy magam is meglepődtem. Meglátjuk hosszú távon hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

ostra

2018. december 9.

Kellemes kis krém, bár nem mondanám csodaszernek. Aki korrekt hidratálót keres az igényesebben összerakott termékek közül, az tehet egy próbát vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

pjennii

2018. december 6.

Sajnos nagyon érzékeny, pattanásokra hajlamos és száraz bőröm van, így nehéz ennek megfelelő krémet találni. Általában nálam két véglet létezik az arcápolók terén

1) Megfelelően hidratál, de pattanásokat okoz
2) Nem okoz pattanást, de nem is hidratálja kellőképpen a bőröm

Sajnos nálam ez a termék az utóbbi problémát okozta. Pihe-puha, kellemes tapintású volt a bőröm a használatát követően, de valahogy mégis úgy éreztem, hogy nem eléggé hidratált. Voltak olyan területek, amik húzódtak.
Nem akartam kihajítani az ablakon ha már egyszer megvettem, úgyhogy egy kis szőlőmagolajat kevertem a krémhez, így el tudtam használni a téli hónapokon is, de önmagában nagyon kevés volt. Nyári időszakban talán elegendő lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

1) Megfelelően hidratál, de pattanásokat okoz
2) Nem okoz pattanást, de nem is hidratálja kellőképpen a bőröm

szabinkaa

2018. november 28.

Nagyon érzékeny a bőröm. Van hogy száraz, van hogy pirosodik, néha esetleg picit zsírosabb. Ez a krém teljesen rendbe hozta a bőröm és egyre kevésbé irritálódik az arcom. Úgy érzem, hogy ez a krém segített abban hogy újra visszaálljon az egészséges védőréteg a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Dorcii98

2018. november 15.

Nekem nagyon bevalt ez a krém, kicsit zsírosabb bőröm van, de télre pont megfelelő. Gyorsan beszivodik és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Sylvi919

2018. november 9.

Nekem kombinált a bőröm,zsíros de vízhiányos. Azt hittem ez egy jó termék lesz nekem. De sajnos olyan érzésem volt a használatakor, mintha semmit nem kentem volna fel. Száraznak éreztem utána a bőröm pedig nyáron használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

VanillaBlossom

2018. november 5.

Nagyon száraz a bőröm, mégis a Light verziót vettem meg nyárra és nagyon elégedett voltam vele. Előtte GIGI-t használtam, azt simán kenterbe verte, pedig az ára sokkal kedvezőbb. A kategóriájának az egyik legjobbja ez a kis krém. Nagyon szeretem, hogy kíméletes, jók az alapanyagai és nagyon könnyű viselni.
Most már Chanel arckrémet használok, de a megmaradt kis Biodermámat néha még föl-fölkenem a krém és az alapozó közé, mert bár kevesen tudják, primerként is lehet használni. Szóval Chanel ide vagy oda, mindig lesz otthon egy kis Biodermám a fiókban. IMÁDOM!
(Ha valaki önmagában használja, akkor lehet, hogy télre érdemesebb a zsírosabb verziót beszereznie).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Avokadobanana

2018. november 4.

Nagyon jó kis hidratáló. Megfelelően hidratál, nem okozott pattanást, nyárra tökéletes (téli, hideg időben lehet már kevés lenne).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Louisa

2018. október 19.

Tokeletes, konnyu megis megfeleloen hidratalo krem. Egyedul az arat talalom picit soknak, nekem egy tubus
2 honapra volt eleg, ugy pedig dragallom. Most emiatt es a kiserletezo vagyamtol vezerelve az ordinary NMF kremet hasznalom, hatas ugyanaz, de a Biodermat kellemesebb felvinni, mert joval konnyedebb kremecske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Panni21

2018. október 11.

Nyáron használtam, de az én bőrömre sajnos még olyankor is kevés. Ajándékba kaptam két tubussal, egyet elhasználtam, a másikat félig, azóta is a sminkes táskámban pihen. Szépen lehet rá sminkelni, nem volt vele semmi gond. Csak kevés. Nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.