Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gothy

2018. augusztus 25.

Az egyik kedvenc hidratálóm nyárra. Gyorsan beszívódik, kellően hidratál, midig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

gaz1ra

2018. augusztus 11.

Ahogy előttem már többen leírták, számomra is ez A krém :) Egyszerűen nem tudok negatívumot írni róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

szangyi

2018. augusztus 3.

Kerestem Az arckremet, nagyon sokaig. Es vegul ennel a csodaszernel leakadtam. Azert is valasztottam, mert a hajtovemnel kis sebhorreat fedezett fel a borgyogyaszom, amire a bioderma termekcsaladot javasolta. Ugyhogy beruhaztam erre a kremre es az arctisztito H2O-ra. A kettot altalaban egyutt hasznalom, imadom! Gyorsan beszivodik a krem, nem hagy ragacsos erzest maga utan, csodasan lelegzik a borom es selymes lesz tole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szasza0105

2018. június 25.

Nagyon szeretem a Bioderma termékcsaládot. A kozmetikus ahova járok, szintén ezeket a termékeket használja.
Az Ő ajánlására kezdtem el használni a Sensibio light krémet. Mellette használom a Sensibio BB krémet, micelláris vizet, és nemrég rendeltem meg a habzó gélt is.
Nagyon szuper termékek, nekem beváltak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Nagyon szuper termékek, nekem beváltak :)

Zember

2018. június 15.

Sokadik tubussal vásároltam már meg, s összességében nagyon kedvelem a Bioderma Sensibio termékcsaládot. Lágy, igazán könnyed kis krém, elég gyorsan beszívódik és kellemes viselet. Általában csak nyáron vagy tavasszal használom, őszre-télre ez elég kevésnek mondható hidratálás szempontjából - akkor a Rich változatát használom. Jól lehet rá sminkelni, és semmi irritációt, kiütést, pirosságot nem okozott az évek alatt. Szeretem, hogy nincs benne illatanyag sem, ami nekem külön plusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Amanda90

2018. május 25.

Semmi extra, nappali krémnek tökéletes nyáron, mikor nem alapozózom. Könnyed, vizes hatás. Nem hagy zsíros érzést, könnyen beszívódik, hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

m_anyta94

2018. május 18.

Már másodjára vettem újra . Nem egy superstar de egy általános hírtartalonak tökéletes..
Érzékeny borom van a legtöbb termek nagyon tud irritálni de a sensibio családdal jó barátságba kerültem.❤️❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

AppleMaple

2018. május 10.

Eddig kétszer is újravettük, muterrommal közösen használjuk de mivel nem valami olcsó javasolni fogom a leváltását. Az árát leszámitva azonban meg vagyunk elégedve. Jól hidratál, nem irritál, hamar beszivódik, lehet rá sminkelni. Ajánlom másoknak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

simbenz

2018. április 30.

Régebben használtam, de őszintén szólva semmi különösebb hatást nem tapasztaltam. Persze, értem én, hogy nem egy hidratáló arckrémtől kell csodát várni, pláne nem a mindenmentes, érzékeny bőrre készült Light verziótól. Azonban ezt a semmilyen hatást olcsóbban is el lehet érni, így nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Lilium

2018. április 14.

Most, hogy bejött a jó idő, nekem teljesen elég. Lágy, hamar beszívódik és jó rá sminkelni. Egyáltalán nem irritál, remek összetevői vannak és az ára is kedvező. Ha majd bejön a rossz idő, biztosan kipróbálom a rich változatát is. ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.