Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SzSofi

2018. április 6.

Hosszú évek óta használom egész évben, télen egy kicsit kevés ezért csak nappalra elég, estére pedig rich - et használom kiegészítésnek. Számomra tökéletes jól hidratálja az érzékeny bőrömet hamar beszívódik mindig van itthon belőle imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

beautylover

2018. március 22.

Télen nagyon száraz a bőröm és érzékenyen szokott reagálni új krémekre, ezért választottam ezt. Nem mondom, hogy rossz de nem is jó. Nem láttam, hogy használt volna, sőt még néha utána jobban húzódott a bőröm, mint felkenés előtt. Nem okozott irritációt, de biztos nem veszem újra. Még nyáron tovább próbálkozom vele, hátha akkor elég lesz ez a kis light krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

derienart

2018. március 15.

Én egy kis tubus patikai mintát kaptam és használtam el belőle.Szuper mindenmentes krém, ha ki volt száradva az arcom csak ehhez nyúltam és sokat segített. Amiért nem venném meg az az, hogy egy 40 ml-es mindenmentes krém ennyiért nagyon drága, és annak ellenére, hogy ez egy light verzió, semennyire nem szívta be a bőröm (ami korpás szeborreás - tehát azért vízhiányos is), éjjelre is egy komplett ragacsot hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

laural

2018. január 28.

Semmi irritàciót, problèmàt nem okozott, de valahogyan mégsem lett a kedvencem. Éjszakàra hasznâltam, mert nappalra a kombinâlt bőrömre màr túl soknak éreztem. Sajnos nem sokat adott hozzá a rutinomhoz, a PC vagy a Benton hidratàlómmal sokkal kisímultanban ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

hvera

2018. január 12.

Hiába light nekem mégis nagyon nehezen szívja be a bőröm, pedig néhol tényleg nagyon száraz, főként ilyenkor télen. Éjszakára elhasználom, de nappali hidratálónak smink alá nekem nem vált be, még úgy sem, hogy 5 -10 percet vártam, hogy beszívódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

nyolcas

2017. december 30.

Egyszerű, könnyű kicsit mattító hidratáló krémet keresek - erre ajánlották őt a barátnőim. Nem sokáig, csak pár alkalommal használtam, de olyan pattanásaim lettek tőle, amilyet már régen nem láttam. Nekem egyelőre nem vált be, furcsa, zavaró réteget képez a bőrön, olyan mintha ragacsos volna. Adok még neki egy-két esélyt, de félek, hogy a végén a barátnőimhez kerül J

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

hzs

2017. november 17.

Egyelőre csak párszor használtam, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Még csak a tesztert használom, de ha elfogy, meg fogom venni a normál kiszerelést. Először nem is akartam kipróbálni, mert a Bioderma termékeivel korábban nem volt jó tapasztalatom, többnyire nehezek, zsírosak és büdösek voltak és leperegtek az arcomról (mondjuk ezek a Bioderma zöld szériás termékeire vonatkoznak, mert eddig csak azokat próbáltam, bár azokat is vagy 10 éve). Aztán a perorális dermatitisz miatt ajánlotta a Bioderma Sensibio AR-t egy bőrgyógyász, amit sajnos még nem volt módom kipróbálni, de ebből, a Sensibio Light-ból kaptam egy tesztert és ez alap arckrémnek nagyon jó. Nagyon szuper, hogy nincs illata, nagyon jó állaga van, kevés elég belőle, egyáltalán nem ragad, nem feszül utána az arcom és nem is csillog. Mondjuk 1-2 percet kell várni, hogy jól beszívódjon, de azt hiszem ez belefér. Utána puhának érzem az arcom, és eddig egy krémnél sem éreztem ezt, hogy olyan, mintha nem lenne rajtam semmi. Smink alá használom és tökjól lehet rá dolgozni. Persze előbb-utóbb átfényesedik az arcom, mert zsíros bőröm van, néhol száraz részekkel, szóval kell rá a púder.
Ezek után több bizalommal leszek a többi Sensibio termékkel kapcsolatban, remélem azokban sem fogok csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Adrienna

2017. szeptember 30.

Ár-érték arányban körülbelül 3 csillagot érdemel. Pozitív, hogy illatmentes és nem irritál, azonban nem igazán hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

miti08

2017. július 9.

Nem jött be túlzottan. Az állaga tetszik,de túlzott hidratálást nem tapasztaltam. Illetve szintén probléma, hogy nehezen beszerezhető. Eddig akárhány gyógyszertárban voltam, sehol sem volt. Bár ezzel lehet,hogy csak én vagyok így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

piperepozitív

2017. július 3.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az igaz, hogy nem irritált, de light létére nehezen szívódott be, és mindig hagyott olajos réteget a bőrömön, végül éjszakára használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.