Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

demenyv

2017. május 29.

Kellemes állaga van, de réteget képez a bőrön, inkább télre javaslom a használatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

zityka

2017. április 27.

Sajnos lassan szívódott be a krém (+zavaró rétegett hagyott a bőrömön), emellett nem igazán hidratált, nem javult a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Moringa

2017. április 5.

Szeretem ezt a márkát, de ez a krém valamiért nemhogy javított volna, de rontott a bőröm állapotán. Az illatmentességért viszont hálás vagyok!

lzsoficim

2017. március 30.

A micellás víz imádata vitt rá a termék kipróbálására. De jajj, nem kellett volna. Biztos szuper termék, mikor felkenem, érzem a hidratálást, a száraz bőröm nyugtatását, iszonyú kellemes, de másnap reggelre úgy szétcsapja a bőröm..szokásos eltömődött pórusok, nagy piros bumlszlik..Ránéztem az összetevőkre, s bizony a kókusz eredetű összetevő lesz a ludas...azokat nagyon nem kedveli a bőröm..Így nálam kuka(vagy felteszem eladni), pedig a felkenéskor nagyon imádom, olyan megnyugató érzés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

MariannL

2017. március 24.

Sokat vártam tőle részben teljesítette is. Úgy tűnt jól hidratál , de kicsit lassú a felszívódása. Az ára miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

KatalinKelemen

2017. március 20.

Annyira "light", hogy akár vízzel is fröcskölhetném az arcom helyette. Igaz, hogy nagyon száraz a bőröm, de ennél azért egy picivel több hatást elvártam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

recike

2017. február 22.

Az én száraz,érzékeny bőrömmel csodát tesz.A téli időszakban reggel-este használom,sminkalapnak is tökéletes.Már többször újravásároltam,mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Maddie

2017. február 18.

Kombinált bőrömre, a téli időszakra nagyon jó hidratáló. Pattanásokat nem okozott, de sajnos elég gyorsan, kb. 2 hónap alatt elfogyott a napi használat mellett. (Reggelente használtam a fényvédős BB krémem alá.) Csomagban vettem az 500 ml-es Sensibio micellás vízzel, így megérte az ára (a krém normál áráért vesztegették a csomagot), de egyébként drágállom. Szerettem, és elképzelhető, hogy jövő ősszel/télen újraveszem (ha lesz újra csomagban... :D), de azért nem "csodaszer". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

mizantrop

2017. január 6.

télen nekem is hámlásra hajlamos az arcom, ez a krém jól bevált, kiegészítve a micellás lemosóval és termálvízzel nagyon jól rendben tartja a bőröm. jók az összetevői, parfümmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

barbimariposa

2016. december 12.

A Sébium családom mellé kellett télre egy hidratálókrém is, mivel télen az arcom sajna hajlamos hámlásra. Úgyhogy, azt kell, hogy írjam, ez a krém+ a Sébium pore refiner krémem tökéletesen kiegészítik egymást :) Amióta megvan, nem hámlik az arcom sehol sem :) Szuper, könnyed kis hidratáló, ami nagyon gyorsan beszívódik, tiszta érzetet hagy maga után :) Nagyon megszerettem, ha elfogy biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.