Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ivettlany

2016. október 26.

Kellemes, egyszerű hidratáló krém, szépek az összetevői. Egyedül az árával van problémám. Akció keretén belül vettem, úgy megérte. 4,5 csillagot adnék neki szívem szerint.

Up: Hosszú távú használat, és más termékek kipróbálása után azt tudom mondani, hogy számomra ez "A" hidratálókrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

tiszafanni

2016. október 13.

A elején elégedett voltam vele, de pár hét után semmilyen hatást nem tapasztaltam, száraz maradt a bőröm, hiába kentem :( Lehet nem az én bőrömnek való, majd próbálkozom mással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

Joaninha

2016. október 5.

Ez volt az első gyógyszertári minőségű hidratálókrémem. Sokkal többet vártam tőle, mint kaptam. Annak ellenére, hogy mindenmentes, nekem kis pattanásaim lettek tőle. Egy drogériás krém többet ér ennél, ráadásul olcsóbb is, he pedig hasonló árkategóriában gondolkodunk, akkor a TBS aloe verás krémje ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

cs_betti

2016. július 30.

Kellemes kis krém, de semmi extra. Igazán száraz bőrre nem ajánlanám. Én a micellás vízzel együtt csomagban vettem meg, de mivel azt imádom, ez kicsit csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Sunchi

2016. július 1.

csak kis mintám volt belőle ,de megtetszett könnyed egyszerű :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

csak kis mintám volt belőle ,de megtetszett könnyed egyszerű :)

Bridddzs

2016. június 15.

Szeretem ezt a krémet. Tipikusan olyan darab,hogy ha használod, semmi extra, de ha abba hagyod, akkor nagyon is hiányzik. Sokkal szebb a bőröm vele, mint nélküle. Szerintem jó termék, bár árát tekintve kicsit sokallom. Emellett gyakran hozzá lehet jutni akciós csomagban és úgy szerintem igazán megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

bingus86

2016. május 19.

Ajándékcsomaghoz volt,magamtól sosem vettem volna meg,mert nincs rá szükségem. Tipikusan az a krém,ami nem rossz,elhasználod,aztán többet nem veszed meg,mert nem hiányzik. Én smink alapnak szoktam használni, vagy csak simán smink helyett,hogy egy kicsit felélénkítse a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

timeam

2016. május 16.

A sok sok pozitív vélemény miatt sokáig vadásztam a mintát s végre most hozzájutottam. (Így csak az első tapasztalatokról tudok beszámolni.)
Nekem kicsit csalódás volt. Nem szívta be azonnal a bőröm, kellett jó 10 perc-negyed óra, mire teljesen beszívódott és sminkelhettem volna rá, illetve pár óra múlva kezdett fényleni a T-zónám. Ezzel a mintával együtt próbáltam a Clinique nagy népszerűségnek örvendő rózsaszín krémjét, illetve a drágább árkategóriába tartozó Nuxe Nuxellence Eclat-ot és az utóbbit vettem meg végül, aminél nem találtam jobbat, de mindkettővel pozitívabb volt a tapasztalatom, mint a Sensibio Light-tal. Az összetevők nagyon tetszenek, és ez jelentősen jobb áron van sok másnál, így sajnálom, hogy csalódás volt. Talán télen újra próbálok egy mintát, de a krémet egyelőre biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Yerzinia

2016. május 14.

Nagyon régen kaptam anyukámtól, egy másik krémmel volt együtt, nem is igazán használtam. Mostanában elfogyott a másik krém, amit használtam, ezért elkezdtem ezt használni. Kezdetben tetszett, bár ez a tubusos megoldás borzasztó, soha nem a megfelelő mennyiség jött ki belőle... Egy idő után azt kezdtem érezni, hogy miután beszívódik feszülni kezd a bőröm és ha nem kenem rendszeresen kiszárad a bőröm... kezdetben nem volt vele bajom, meg pár alkalommal régen is kisegített, de nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Lills

2016. május 14.

Nagyon tetszik a krém állaga, gyorsan beszívódik, nem ragad, jó érzés használni. Viszont nekem még így tavasszal is szárad mellette a bőröm, pedig nem szokott (egyedül télen, a mínuszokban), ami fura. Ehhez képest nem egy olcsó krém (vicces, hogy még ősszel azon vacilláltam, hogy ezt vegyem meg vagy a Rich verziót, azt hittem, hogy sok lesz az én bőrömre, végül akcióban mindkettőt meg tudtam venni egy áráért, és ősszel-télen a Rich sem volt elég).
Szóval, szimpatikus krém, szép összetevők, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Szóval, szimpatikus krém, szép összetevők, de nem.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.