Bioderma

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag-mentes összetétel. Hypoallergén, felületaktív anyag-, tartósítóanyag-mentes és nem komedóképző.

Ár: 3200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stellacadente

2016. május 12.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Imádom az összetevők letisztultságát, hogy tudom, jót teszek a bőrömmel, amikor ezt a krémet kenem rá. Néha azonban picit ragadós érzés marad utána az arcomon, pedig próbálok keveset kenni belőle. Máskor kevésnek érzem, már-már túl könnyűnek, mintha valami sűrűbbre vágyna az arcom. Összességében egy csillagnál mégsem tudok többet levonni, mert hidratálást ígér anélkül, hogy káros összetevőket pakolnék az arcomra, azt pedig tökéletesen betartja, talán csak nekem nem ő az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Orsolya13

2016. április 27.

Gondoltam jobb napokra , amikor nagy ritkán szép a bőröm veszek egy egyszerű hidratálót, ami nem irritál. Smink alá most ezt használom, eddig nem volt vele semmi gondom. Tényleg csak egy sima hidratáló, nem csinál semmi egyebet, de végtére is ezért vettem. Az ára miatt a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

dandy

2016. április 14.

Szintén a Glamour nyeremény csomagomban lapult ez a kis krém....igazából nekem vegyes, zsíros bőröm van, ami egyáltalán nem érzékeny, szóval nem én vagyok a célközönsége, de gondoltam teszek egy próbát, mivel azt ígéri, hogy nem komedogén. Reggel a BB krém alá pattintom fel, kicsit lassan szívódik fel, de pont annyira hidratál amennyire kell és jó sminkalap. Semmi extra, puha, rugalmas, hidratált bőr eredményez. Nekem bevált, de nem gondolom, hogy újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Dike01

2016. április 12.

Kellemes kis krém nem csalódtam :) nappalra használom, rendszerint sminkelek rá szép alapot képez és kellően hidratál. Mióta ezt használom nincs hámlás és nem is érzem ,hogy húzódna a bőröm. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Lillababa

2016. február 29.

Nappalra használom, sminkelek rá, teszi a dolgát, szépen hidratál, nincs nyoma, beszívódik, nekem sokáig elég.Egy darabig szerintem ennél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

PinkPearl

2016. február 22.

Nagyon kellemes, nappali krémnek használom. Kicsit lassan szívódik be, jól táplál, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.

PAncsi79

2016. január 27.

Nappalra használom az érzékeny, vízhiányos bőrömre.
Először kicsit tartottam tőle, hogy nem lesz elég a hidratálásra, hiszen egy Light termékről van szó, ám mégis bevált, bár tény, hogy kenek alá esszenciát (szérumot) is, ami szintén segít a bőröm állapotán.
A bőrömet jól hidratálja, gyorsan beszívódik, nem húzódik utána, és nem is hagy fényes réteget maga után.
A teljes árát sokallom, mivel semmi extra nincs benne, gyakorlatilag csupán egy hidratálókrém, inkább akciók alkalmával fogom mevásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Nappalra használom az érzékeny, vízhiányos bőrömre.

Czibandi

2016. január 22.

A rosaceás, érzékeny bőrömre próbáltam, de nekem sajnos nem vált be. Nem maga a hidratálásával volt gondom, hanem erősebbek lettek az értágulataim az arcomon, vagyis pirosabb lett a bőröm. Kétszer próbáltam ki hátha csak véletlen, de mind a kétszer csak rosszabb lett tőle a bőröm. Ha valakit érdekel, Debrecenben eladó, 1 hete vettem és csak minimális mennyiséget használtam belőle. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem használt, pedig nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

fashionismy

2016. január 21.

Nekem nagyon érzékeny és száraz bőröm van. Ajánlották a Biodermát, és ezt a a sensibiot választottam érzékeny bőrre. Nekem nagyon bevállt. Eleinte nem tűnik nagyon mély hidratálónak mert könnyü az állaga. (light név). De én pl elalvás előtt bekenem az arcom reggelre nagyon szép puha és élettel teli lesz.
Remélem a jövőben is pozitiv véleménnyel leszek róla:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Remélem a jövőben is pozitiv véleménnyel leszek róla:)

matine91

2015. december 29.

Teljesen rendben van ez a krém. Eleinte nagyon szép alapot adott a sminkhez, szép volt az arcom.
Nekem beszívódott, mert nagyon száraz, érzékeny a bőröm. Én a the body shop e vitaminos szérumával együtt használom éjszakánként 3 cseppel, nappal egy cseppel.
Meg vagyok vele elégedve, de vannak jobb krémek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Meg vagyok vele elégedve, de vannak jobb krémek is.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.