Sensident

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hujberdo, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítőszerek nélkül, kíméletesen eltávolítja az elszíneződéseket és visszaadja a fogak természetes fehérségét. Nátriumfluoridot tartalmaz, mely keményíti és visszaásványosítja a fogzománcot, és hozzájárul a fogszuvasodás elleni védelemhez. Mindennapos használatra is ajánlott.

Zsokaa

2017. augusztus 25.

Sosem csináltam még ilyet, de ezt a fogkrémet sajnos ki kellett dobnom, kb. az egyharmada volt még benne. Eleinte tetszett, kellemes az íze, és szerintem megfelelően habzik. DE olyan lepedék réteg képződött a fogaimon tőle, mint még soha. Hiába mostam fogat, éreztem azt a szörnyű réteget a fogaimon és már az ínyemen is. Egy másik márkájú fogkrémben volt még egy kevés, és gondoltam most inkább azzal mosok fogat. Ég és föld a két fogkrém. Kellemes érzetű, tiszta fogakat kaptam, és megvilágosodtam, hogy nem a fogkefével... volt a baj, hanem ezzel a szenes fogkrémmel. Borzasztó, még tényleg egyetlen fogkrémnél se tapasztaltam ezt. Az ízét, állagát, habzását nézve nem pontoznám le, de mivel a fő feladatát nem teljesítette, egy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

sal

2017. június 4.

Pár hete vettem azóta napi minimum 2x használom. A tisztító hatása rémes, közvetlenül fogmosás után is lepedékesnek éreztem a fogaimat pedig megfelelő technikával mosom őket. Plusz mióta ezt fogkrémet használom drasztikusan megsárgultak a fogaim, gondolom a ramaty tisztítás miatt. A tubusban van még egy kicsi azt elhasználom de, többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1