Best of Beauty 2019

Sensodyne

Ár:   995 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2011. szeptember 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Sziszikee58

2018. november 24.

Eléggé érzékenyek a fogaim hidegre-melegre, ezért gondoltam kipróbálom a híres Sensodyne fogkrémet. Ma vettem meg, és kicsit megijedtem az itt olvasott vélemények alapján az íze miatt, ezért gyorsan fogat mostam vele :D Nem mondom hogy nem fura az íze így elsőre, de azért annyira nem is rossz mint ahogy itt írták, simán hozzá lehet szokni. Én picit mentolosnak is érzem :D Viszont tényleg nagyon jól tisztít, ezt egy fogmosás után is lehet már érezni. Egyelőre abszolút 5 csillag, engem a színe sem zavar. (A legrosszabb ízű fogkrém, amivel tényleg nem tudtam fogat mosni, az még mindig a Paradontax fogkrém számomra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

senskin

2018. április 29.

Anyukám vette, én meg kipróbáltam mert ez a fajtát még sose vettem meg. Hát, elámultam, szinte az összes között ez távolítja el valóban a lepedéket. Szenzációs, és olcsóbb mint a drágább fajtái. Amiért soha többet nem fogom használni, hogy stroncium klorid van benne. Szóval, azért ezt nem kérem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

gittus0924

2017. december 25.

Ugyanazt tudom írni hozzá mint a fluoridos változathoz. Számomra a Sensodyne termékek valódi változást hoztak a fogápolás terén, szinte teljesen megszüntetik a fogérzékenységet. A színe egyáltalán nem érdekel és az íze sem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

hzs

2017. december 22.

Azért vettem meg, mert fluoridmentes fogkrémet kerestem perorális dermatitiszre, illetve hogy ez attól van-e, mert fluoridos fogkrémet használok. Elhasználtam egy tubust, és nem ez volt a megoldás, de legalább kipróbáltam. A fogkrém íze sajnos szörnyű, minden alkalommal kényszeríteni kellett magam a fogmosásra, mert olyan íze van, ami a fogászati rendelőkre emlékeztet (amiket meg ki szeret?). Úgy éreztem sokkal érzékenyebbek lettek a fogaim tőle, de amikor fogat mostam vele, akkor mindenképp furcsa volt. Szóval inkább visszatértem a Colgate-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

buzavirag

2017. december 3.

Hmm... eléggé meglepődtem a színén miután kinyomtam a fogkefémre. Elég illúzió romboló ez a bugyi rózsaszín. :D az íze meg.... átlagon felül keserű. A lepedékkel jól elbánik, ezt a hatását még napközben is megtartja. Jól habzik, azonban ami engem zavar, és ez minden Sensodyne és Parodontax fogkrémnél, hogy a tubusa olyan puha, hogy a kupak lecsavarásakor és felcsavarásakor mindig felhúzom magam. Ugyanis ahogy tekerem a kupakot jobban rá kell fognom a tubusra, mert az tekeredik, és mivel jobban megszorítom a tubust, valamennyi termék kinyomódik. 😠😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

angeleyes8

2017. november 3.

Nem vagyok biztos benne, hogy jó helyre írom a véleményem, mert a csomagolás teljesen más (bár lehet, hogy csak megújult), mindenesetre Sensodyne Classic van ráírva :)
Borzalmas!!!! Nem tudom, hogy hozhatták össze ezt a rózsaszínű (miéééért??) pasztát, ráadásul az illata is katasztrófa...Semmi kellemes mentolos íz...Irritálni egyelőre nem irritál, ettől függetlenül alig várom, hogy elhasználjam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

gsara02

2016. október 9.

Olyan borzasztó íze van, hogy felfordul a gyomrom. Nem tudom egyszerűen használni heti 1 alkalomnál többször, akkor is csak azért veszem elő, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

barbimariposa

2016. június 24.

A fogorvosom ajánlotta és IMÁDOM ennek a márkának a fogkrémjeit. Néha whiteninget veszek ebből, néha fluoridosat, néha pedig ezt a klasszikusat (kedv függő). Nekem elmúlt ettől a termékcsaládtól a fogérzékenységem,alaposan, jól tisztít. Nekem külön az is tetszik ebben, hogy rózsaszín :) Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Lisien

2016. április 25.

Fluoridmentes fogkrémre kellett váltanom a bőrgyógyászom tanácsára és mivel elég ingerszegény volt a választék, (15 percen keresztül keresgélt nekem az eladó), ezt sikerült találni.
Nem vagyok elájulva tőle. Ami pozitívum, hogy már tényleg mérséklődött a problémám. De...
Az íze borzalmas és nem érzem azt, hogy eléggé tisztítana, sőt...amióta ezt használom, a tea meg a kávé elkezdett meglátszani a fogaimon, szóval most nem győzöm rendbe tenni. Gyorsan is fogy, mert szinte késztetést érzek arra, hogy sokat nyomjak ki belőle mivel nem tisztít jól. Az állaga is érdekes. Ehhez a teljesítményhez képest meg az árát sokallom kissé. Ha lehetne, 0 csillagot adnék neki. Bár egyet azért megérdemel. Nem ragyásodik már úgy az állam, amióta váltottam.
Kutatok tovább az igazi után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Kutatok tovább az igazi után.

erika81

2015. december 5.

Amiért vettem, arra sajnos nem vált be teljesen. A problémámat csak egy fájdalmas fogorvosi beavatkozás oldotta meg, előtte viszont ezt a fogkrémet használtam. A problémámat enyhítette picit. Jól habzott és tisztította a fogamat. Az íze annyira nem igazán érdekelt. Fájt a fogam, érzékeny volt, ezáltal az íze lényegtelen volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1