Sensodyne

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Frissíti a leheletet, erősíti és megszilárdítja a zománcot. Fenntartja a fogak természetes fehérségét, fenntartja az egészséges fogínyt, tiszta érzést nyújt. A Novamin® helyreállítja a sérülékeny területek feletti védőréteget a fájdalommal szemben. Véd a lepedéktől, fogorvosok a SENSODYNE® márkát ajánlják. Nátrium-monofluorofoszfátot tartalmaz 1,08% W/W (1450 ppm fluorid).

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

senskin

2017. november 9.

A fogérzékenység fogászati ellátást is igényelhet. Nekem eddig ez vált be a legjobban. Ez jobban fehérít és távolítja el a lepedéket, mint a többi fajtája. Elektromos fogkefével a legkiválóbb! ha kézi fogkefe csakis Curaprox, abból is az extra sensitive. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Kisangyal16

2015. július 25.

Az összes Sensodyne termék nagyon jó. Évek óta használom őket, hol ezt, hol azt. Pár hete elfogyott a készlet, gondoltam kipróbálom az Elmexet, és a Himalaya fogkrémet. Iszonyú pénzkidobás volt. Pár nap múlva visszatért a fogérzékenységem. Most ebből a fajtából zsákoltam be, féláron a Rossmann-ben. Egy biztos, többet nem kísérletezem, maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

kvitta.girl

2015. június 16.

Nekem nem vált be.
Egy az hogy mi ez a hülyeség hogy egy fogkrém folyékony legyen? Mi célt szolgál hogy úgy kell akrobatáznom hogy ne csöpögjön le? Aztán fáj a fogam tőle mint írta valaki lejjebb, szerintem ez se normális hiába szűnik meg akkor se okozzon hangyányi fájdalmat se egy fogkrém, plusz állagának köszönhetően nem is tisztít alaposan.
Az hogy mennyire múlasztja el a fogérzékenységet nem tudom, mivel a fenti gondok nekem elegendőek voltak ahhoz hogy a szekrény mélyére süllyesszem ami egy ilyen drága fogkrémnél bosszantó. Íze se ízlik de ez meg már mellékes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Nekem nem vált be.

ritusss90

2015. április 11.

A vilag legjobb fogkreme !!! Batran ajanlom mindenkinek. AZONNAL megszunteti a fogerzekenyseget ami ugyis marad. Batran ehetek ihatok hideget meleget. Szuper... Az ara kicsit dragabb a tarsaihoz kepest de amit cserebe kapunk az felbecsulhetetlen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

vargalipton

2014. november 11.

Nagyon érzékeny volt a fogam, nem tudtam hideget inni, édeset vagy savanyút enni fájdalom nélkül. Láttam a reklámját, és hiába borsos az ára, kipróbáltam. Nagyon bevált. Már 3 hete használom és újra probléma nélkül eszek, iszok. Hosszú évek után jó érzés volt újra tömény csokit enni fájdalom nélkül :D Mások elmondása szerint és aztán én is észrevettem, hogy a fogaim fehérebbek lettek. Bár eddig se voltak sárgák, de szebbek. Tuti újra megveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

katagi

2014. június 11.

Kipróbáltam, mert újdonság, miért ne? :-)
Viszont, valószínűleg ez volt az utolsó alkalom, hogy Sensodyne fogkrémet vásárolok. A fogérzékenységet enyhítő/megszüntető hatását nem vonom kétségbe, ebben baromi jó. Viszont, nekem általános problémám a márka összes fogkrémjével szemben, hogy nem habzanak jól, és nem is tisztítanak. Többperces alapos! fogsikálás után is ott van a lepedék a fogamon, a fehérítő hatást nem érzem, sőt inkább még sárgul is. E téren csalódtam bennük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Kipróbáltam, mert újdonság, miért ne? :-)

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak