Sensodyne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2012. május 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Továbbfejlesztett összetétele folyamatos védelmet nyújt a fogérzékenység ellen. Rendszeres fogmosás mellett eltávolítja a lepedéket és fluoridtartalma véd a fogszuvasodástól. Új,menta íze friss érzést ad a szájnak.

egyno

2020. június 7.

Sajnos nálunk mindenkinek érzékeny az íny és a fog. Sok fogkrem nem vált be. De ő az kizárólag amit évek ota hasznalunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Carson32

2018. december 18.

A hihetetlenül problémás fogaimnak jót tett. A fogérzékenységet sikeresen megszűntette, és már csak ezt használom a Parodontax-al felváltva!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

angeleyes8

2017. november 3.

Szerettem ezt a fogkrémet, nagyon kellemes, mentolos íze van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Szerettem ezt a fogkrémet, nagyon kellemes, mentolos íze van :)

helcsicsakegyvan

2017. január 6.

Egyáltalán nem habzik, így nem olyan élvezetes vele fogat mosni, viszont kellemes, mentolos. Jó az érzékeny fogaimra is. Csak a habzása miatt vontam le 1 csillagot, egyébként elégedett vagyok a hatásával (nem fájnak a fogaim).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Valentine

2016. január 18.

Jó kis fogkrém ez! :) Évek óta használom, felváltva a fluridos Sensodyne fogkrémmel. Jól tisztít, mérsékelten hangzik, kellemesen mentolos az íze. Az utóbbi időben ugyan fluoridmentes fogkrémet használok, de ezt nem fogom elhagyni, mivel a fogérzékenységemet nagyon jól kordában tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Skuto

2015. október 18.

Évek óta bevált fogkrém. Ugyan nem a legolcsóbb, viszont ez az egyetlen, amitől nem érzékenyek a fogaim. Nem is cserélném le másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

honey88

2014. december 15.

Nekem ez A fogkrém. Valóban hatékony az fogérzékenység ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Nekem ez A fogkrém. Valóban hatékony az fogérzékenység ellen.

kismadár

2014. április 17.

Jó kis fogkrém, kíméletesen de hatékonyan tisztít, ápolja az érzékeny fogakat, friss leheletet biztosít. Megéri az árát, de nem fogom újra venni, mert hiába teszek belőle sokat a fogkefémre, nem habzik eléggé, így nem olyan jó fogat mosni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

czakovaleria

2013. augusztus 27.

Az összes Sensodyne fogkrémet szeretem, évek óta használom őket. A fogaim extrém érzékenyek voltak, de ezek a fogkrémek megjavították. Viszont amikor elfogy a tubus és 1-2 napig mást használok, akkor az érzékenység visszatér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

foxgirl

2013. augusztus 8.

A fogérzékenységem miatt kezdtem el használni és javulást hozott számomra. Először nagyon furcsa volt, hogy nem ad erős mentolos érzést, de 1 hét után már fel sem tűnt. Mostanában azonban megint feljebb tornászták az árát, ezért kipróbálok mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1