Sensodyne

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Multi Care egy fluoridos fogkrém, ami napi kétszeri fogmosás mellett tartós védelmet épít ki a fogérzékenységgel szemben. Klinikailag bizonyítottan csökkenti a fájdalmas fogérzékenységet. Baktériumellenes összetevője rendszeres fogmosás mellett segít az egészséges fogíny fenntartásában.

• Fogérzékenység megszüntetése
  • Fogszuvasodás elleni védelem
  • Egészséges fogíny
  • Tartós védelem a fogérzékenység ellen
  • Lepedék eltávolítása

vszlau

2021. május 8.

A fogorvosom javasolta, sajnos nagyon érzékenyek a fogaim, fogzománc stb..
Kellően tisztít, friss érzetet ad, nem kellemetlen az íze sem. Szeretem.
Helyre tette az érzékeny fogaimat.
Csak ezt használom már.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

A fogorvosom javasolta, sajnos nagyon érzékenyek a fogaim, fogzománc stb..
Kellően tisztít, friss érzetet ad, nem kellemetlen az íze sem. Szeretem.
Helyre tette az érzékeny fogaimat.
Csak ezt használom már.🙂

natasa

2019. március 13.

Ez a fogkrém ugyanaz, mint a SENSODYNE TOTAL CARE TC. (Van róla 6 vélemény itt: https://kremmania.hu/kremek/sensodyne-total-care-tc-fogkrem)
Összehasonlítottam itt a feltüntetett összetevőket, teljesen ugyanaz. De leírom ide is a véleményemet. Jól tisztít, nem érzékenyíti a fogaimat, (még jó....hiszen pont a fogérzékenységre van...de volt már olyan fogkrém, ami ugyanúgy érzékeny fogakra való és fájt tőle a fogsorom).
Az összetevői is egész jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Az összetevői is egész jók.

Siculus

2019. március 9.

Általában Sensodyne fogkrémet veszek, de ezzel nagyon mellényúltam. Undorító fahéj íze van, pont olyan, mintha mentolos-mézeskaláccsal mosnék fogat. Azóta egy másik márkánál sikerült még egy fogkrémet kifognom, amivel ugyanígy jártam, szóval mostmár külön nézegetnem kell, miben van cinnamal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Mayasos

2018. december 18.

Sajnos nekem is érzékeny lett néhány fogam, így meg kellett emelnem a fogkrémekre költött kiadásaimat... A Sensodyne család elég jónak tűnt, az érzékenységet valóban csökkentette, illetve legalább tudtam fájdalom nélkül fogat mosni. Viszont a szám körül mélyen ülő, rettenetes pattanások jöttek ki. Hónapokig kínlódtam, mire utánaolvastam bővebben a témának és rájöttem: valóban a fogrkém hatása! A Sensodyne többi fajtáját váltogatva-próbálgatva több, de inkább kevesebb sikerrel jártam. Így már biztos vagyok benne, hogy valamelyik állandó összetevője okozza a galibát. Elhagytam ezt a márkát, számtalant végigpróbáltam de egyre elkeseredettebb lettem, hiszen a probléma egyiknél nőtt, másiknál csökkent, de el nem múlt! Végső elkeseredésemben és a márkákból kifogyva egy dm sajátmárkás olcsó fogkrémjét dobtam a kosaramba, nem nagy reményekkel... 3 heti használat után se kellemetlen pattanások, se fogérzékenység, és nem utolsó sorban kevesebb költség!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Enne

2018. december 11.

No lám, felkerült az oldalra! Nemrég kerestem, de nem találtam, most meg azért jöttem, hogy feltegyem. :) Néhány hete vettem, sosem volt még ezelőtt érzékenységre való vagy bármilyen extra tudományú fogkrémem, mindig a legolcsóbbak közül válogattam, a Colgate Whitening pl. az egyik kedvencem. Szóval muszáj volt keresnem sajnos valamilyen megoldást, mert megöregedtem, úgy látszik, és ez nálam abban (is) nyilvánul meg, hogy érzékenyek lettek a fogaim. Szerintem az időváltozásra, legalábbis nem találok rá más magyarázatot, hacsak nem valamilyen hormonális változás. Rengetegen csücsültek a polcon, szó szerint ráböktem az egyikre a sok közül. Szerintem fölöslegesen széles a választék, bosszantott, hogy legszívesebben 3-at is elhoztam volna, mert hasonló ígéretet olvastam rajta. :/
Többször is használtam az adott időszakban, de csak napi 1x. Először esténként, de olyan erősen savanyú ízt hagyott a számban, hogy később inkább reggelre váltottam. Most néhány napja félretettem, kíváncsi vagyok, mi lesz, mikor jön elő újra a probléma. De mivel most nem érzem, úgy ítélem, a termék segített rajtam, így jó értékelést kap tőlem. Tubusból kinyomva fehér színű, de hígabb az általam megszokottnál és a tubus szája is széles, könnyű túladagolni. Jól tisztít, de a savanyú íze miatt és mert az egyik legdrágább a kategóriájában, 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

silence

2018. november 20.

Kellemes az illata és az állaga, jó tisztító hatás. Azonban a fogérzékenységemet nem szünteti meg annyira, mint a Whitening Repair&Protect, így maradok annál :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1