Sensodyne

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening védőréteget képez a fog érzékeny területei köré, hatékonyan enyhíti a fogérzékenységet és fehéríti a fogakat. Elpusztítja a plakkban található baktériumokat így segít csökkenteni a fogínyduzzanatot és fogínyvérzést.

NeonPink

2021. augusztus 28.

Úgy vettem meg, hogy ez egy megbízható márka, mellé nem lőhetek. Fehérítő hatást egyáltalán nem tapasztaltam és használata alatt életemben először jött elő fogíny érzékenység nálam, ami érdekes mert pont ezt kellene megelőznie és megszüntetnie...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Mona29

2020. május 2.

Nekünk nagyon nem jött be. Fehérítést egyáltalán nem tapasztaltunk. A páromnak időnként fájtak a fogai a használata alatt. Nekem a használata után hámlottak az ajkaim és egyáltalán nem éreztem frissnek a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

wildrose

2019. július 19.

Nagyon kellemes ízű, szuper krémes állagú fogkrém, jól habzik és csodásan tisztít. Én fehérítő hatását nem tapasztaltam, ellenben fogmosás során érzékenyek voltak tőle a fogaim. Mivel ez még soha nem fordult elő velem egyetlen más fogkrémmel sem, jó tulajdonságai dacára sem lett a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 19.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak