Best of Beauty 2019

Sensodyne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2011. július 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

b5bea

2016. október 22.

Számomra nem volt elég erős, intenzív a szájvíz. Az ízzel én sem vagyok kibékülve, egy kissé fura, amolyan orvosságszerű. Különösebben nem vettem észre hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

lovecreams

2016. október 21.

Nekem borzasztó erős az íze, csíp is..de abszolút nem érdekel, ha ilyen tisztítást végez:) Nagyon-nagyon hatékony, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Valentine

2016. január 18.

Egész jó szájvíz, nem túl erős az íze. Egy percig simán lehet vele öblögetni. Hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

senskin

2015. július 14.

Ne tudom, miért kell mindig a menthol és a mesterséges édesítő...Mi lenne ala naturban?
Amúgy nekem bejött, nem erős, de sokáig kell vele öblögetni és elég sokáig is bírom, de muszáj, mert egy percet ír, amellett kevesebb ideig használva nem hatásos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Bogiz

2015. március 14.

Az íze az elején furcsa volt kicsit, de aztán megszoktam, és egyáltalán nem zavart már. Szeretem ezt a szájvizet, eddig ez vált be a legjobban. Hosszan tartó hatása van - sokkal hosszabb, mint az általam eddig próbáltaké -, este használom, és reggel még megvan az a tiszta, friss féle érzet a számban, amit eddig nem ért el más szájvizem. A fogkrémmel együtt használtam, és láttam eredményt - fehérített a fogaimon. Nekem bevált, mindenképpen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Én vagy ezt vagy a Corsodylt szoktam venni, mindkettő bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Én vagy ezt vagy a Corsodylt szoktam venni, mindkettő bevált.

kgergely

2014. július 2.

1-et fizet 2-t vihet akcióban vettem a múltkor, de az íze elég hánytató.
Maradok az OralB-nél, vagy kipróbálok valamilyen sajátmárkás 500ml-es szájvizet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

1-et fizet 2-t vihet akcióban vettem a múltkor, de az íze elég hánytató.

vargazsofia23

2014. május 15.

Nagyon kis mennyiségben tudom csak használni, különben hányingerem van tőle. Botrányos az íze! Szájvizet pedig nem azért veszek, hogy pár cseppel öblögessek...gondolom egyikünk sem. A hatása jó lenne, de ez édes kevés, ha képtelen az ember a szájában tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Lino

2013. szeptember 27.

A legjobb szájvíz minden tekintetben! Tetszik az íze, a legtöbb szájvíz ízéhez képest klasszisokkal kellemesebb és nem olyan erős. Sokáig friss és jó illatú tőle a szám. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Lillcsike

2013. július 14.

Borzasztó az íze, a hatása kiváló, de az íze miatt soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Borzasztó az íze, a hatása kiváló, de az íze miatt soha többet nem veszek.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.