Sephora

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   $22
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az ultrafinom, áttetsző mattító por csökkenti a pórusok és a finom vonalak megjelenését. Akár 8 órán keresztül láthatatlanul maradva teszi a dolgát: selymesen sima tapintású arcbőrt biztosít, javítja megjelenését, elkendőzi a tökéletlenségeket, tökéletesíti és rögzíti a sminket.

Peptidek: Caprooyl Tetrapeptide-3

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.