Sephora

Ár:   14 $   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   14 $
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

• 2 féle finis: matt és fényes
  • magasan pigmentált, intenzív színek, erős fedés
  • avokádó olajat tartalmaz, ami hidratáltan tartja az ajkakat
  • a krémes textúra az ajkakon viselve átalakul egy nagyon kellemes könnyed viseletté

15 árnyalatban kapható

KERESEM! Sephora Cream Lip Stain MARVELOUS MAUVE árnyalat
Ár: Csere vagy megegyezés szerint , Eladó: szawai
Állapot: ., Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Megegyezés szerint

kami_ll

2020. április 25.

sötétebb színekkel nem próbálkoztam még, de a világostól a pirosig amiket próbáltam teljesen megállták a helyüket. Kylie-nál egy fokkal persze rosszabb, viszont árban is barátságosabb. Az ugyanilyen árban lévő drogériásokat viszont szerintem kenterbe veri. Enni nem szoktam vele, de azt semilyen rúzzsal nem szeretek, kylieval se, mert szerintem minden rúzson meglátszik ha falatozunk benne, viszont az ivást nekem minden probléma nélkül bírta ez a termék is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Lina14

2019. november 29.

Nekem a 13 mélyvás színe van meg. Valahogy a szűkítője túl tágas és nagyon sok festéket vesz fel. Amúgy maga a festék intenzív és egy rétegben fed és a helyén magad egész nap. Ami nekem a problémám hogy elég gyorsan és sokat oxidálódik és teljesen más színe van rajtam mint a tubusban. Picit szárít, de mivel ez egy folyékony rúzs ez sajnos nem kivédhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

nellik

2019. november 20.

Elképesztően szép rúzsok. Könnyű felvinni, egyenletesen kopnak.
Mac rúzsprimert teszek alá, úgy a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Elképesztően szép rúzsok. Könnyű felvinni, egyenletesen kopnak.
Mac rúzsprimert teszek alá, úgy a legtartósabb.

Thumpa84

2019. november 8.

02-es nude matt árnyalatot kaptam ajándékba. Magamtól sosem vettem volna meg, de ez egy örök darab lesz a neszeszeremben. Egy rétegben maximáls fedést biztosít. Gyorsan és ügyesen kell dolgozni vele, mert bizony ha megszáradt csak nehezen lehet korrigálni. Használat előtt - mint minden rúzsnál, főleg ha matt - érdemes aláhidratálni. Én így nem érzem szárító hatását, csak a tartósságát ami egész napig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

ancsi0824

2019. október 23.

Többet vettem egyszerre, mert mindenki nagyon ajánlotta. Eddig a 70-es árnyalatot próbáltam. Gyorsan szárad, könnyű eldolgozni, nem kenődik. Nagyon szép a színe, valamint tényleg matt, de még természetes hatást keltve. Tartós is, egy egész hamburgert is megehet az ember, akkor is max egy picit megkopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

dunaimano

2019. október 10.

Nyári Sephora látogatásom alkalmával landolt egy szép barackos szín a kosaramban. Óriási volt a színválaszték, nehéz volt dönteni. :) Az applikátora nekem pont megfelelő, ezt a fajtát szeretem, szépen tudok vele dolgozni. Egy rétegben szépen fed, hamar rászárad a számra, és onnantól kezdve ebédig nincs vele probléma. Ebédnél viszont leeszem, csak a szélén marad valami, olyankor újra szoktam kenni. Én így elégedett vagyok a tartósságával is, viszonylag kevés olyan szájfény / folyékony rúzs van, ami bírja az evést (vagy csak én nem tudok enni :D ). Viselete viszont nekem icipicit kényelmetlen, vagy inkább azt mondanám, hogy ennél jobbak vannak a birtokomban. Sajnos ezt érzem ahogy a számon van, én pedig szeretek megfeledkezni róla. Ettől függetlenül vennék máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Julifoldvari

2019. július 14.

Szuper! Bár tartósságban alul marad, kényelemben veri a Jeffree liquid lipscticket! Nagyon sok árnyalat van és a minőséghez képest jó az ára! Bárcsak itthon is elérhető lenne 😭

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

pankusz

2019. május 9.

Én matt finishűeket vettem így arról fogok most nyilatkozni. Szerintem a formulában minőségi váltás történt ez már nem olyan mint régen. Több színt vettem a legutóbbi vásárláskor, és első ránézésre jól pigmentált, szép színe van mindegyiknek, kézfejen próbálva a tesztert nem tűnt problémásnak.
Na de szájra kenve sajnos rémálom lett. Először is egy rétegben nem fed jól. Ha azonnal két rétegben kentem, akkor foltos lett, viszont ha száradásig várok, akkor meg nagyon nehéz rétegezni és úgy is foltos lett. Rövid idő után (tényleg csak pár perc), érezhetően húzodik a számon, csúnyán beül az ajakráncokba, és rettentő gyorsan kopik.
Nagyon kényelmetlen viselni, mintha spanyolcsizmába tenném a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Nagyon kényelmetlen viselni, mintha spanyolcsizmába tenném a számat.

vknynelli

2019. április 4.

A csomagja alapján mintha egy teljesen párszáz forintos terméket tartanék a kezemben. Az illata sem a legjobb. De maga a termék 5*.
Egyáltalán nem nehéz viselet, nem érzem, hogy a számon van. A kopása annyira nem vészes szerintem (nagyobb étkezések után kell csak utána igazítani), egyébként tart egész nap. A számat egyáltalán nem szárítja. Egy nagyon ár-érték arányú termék szerintem. Először csak két árnyalatot vettem kipróbálásra a matt árnyalatokból, de úgy érzem ezt a továbbiakban még bővíteni fogom. :)
Az applikátoron egyébként még van mit javítani, mivel az szerintem túl sok terméket vesz fel, de a felvitele a feleslegesen felvett termék leszedése után már tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

borilona

2018. november 18.

Ez a kedvenc folyékony rúzsom, ha külföldre megyek mindig veszek egyet. 09,13,19 meg még egy van meg és mindegyik nagyon szépen kopik, könnyű felrakni, az aplikátor is jó, krémes, selymes de gyorsan egyenletesre szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.