Sephora

Ár:   $13   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. február 26.

Ár:   $13
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Vízálló szemceruza satírozós véggel, matt színben

Ildie

2015. október 1.

Szemceruza satirozó véggel. Ennek sima, matt sötétkék színe van (02 keep blue).
Mindennap használható szín, vízálló, nagyon tartós darab. Akciósan 6 dollárért kiváló vétel volt. Szeretem, jó ceruza.
A korábbi 5 csillagot 4re módosítom, nagyon fura a hegyezése, veszek másik hegyezőt, mert lehet azzal van a baj, nem tudom :(
Vettem másik hegyezőt, ez a probléma megoldódott, de valahogy nem lettünk jóban. Ahhoz képest hogy nehezen lehet elsatírozni egyenes vonalat is nehéz vele alkotni. A színe még mindig kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Szemceruza satirozó véggel. Ennek sima, matt sötétkék színe van (02 keep blue).

mariib

2015. január 19.

A legjobb szemceruza, amit valaha használtam, pedig kísérleteztem már jó párral, drogériás márkától a professzionálisig. Nem akartam hinni a szememnek, amikor láttam, hogy még egy átbulizott Szilveszter után is a helyén volt az egyébként zsíros szemhéjamon és az alsó szempillámnál is. Ilyet soha nem tapasztaltam korábban, soha semmilyen szemceruza nem maradt meg rajtam, az utóbbi időben nem is használtam, csak szemhéjtust a szemhéjamra, az alsó szempillámat pedig nem húztam ki, mondván, úgyis elkenődik, lekopik stb. De rátaláltam erre a termékre, a mindennapjaim része lett, és nem lehetnék boldogabb! Kényelmes a használata is, automata, nem kell a hegyezéssel bajlódni. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0